Som posadnutá: Fendi a Beats by Dre sluchátka

Vitajte v službe I’m Obsessed, nový denný videozáznam s V štýleje móda a editor krásy vo veľkom, Kahlana Barfield. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Slúchadlá vyrobené zo skutočnej kože Fendi? To je hudba pre naše uši.

Ozdobený podpisom talianskeho domu, Fendi navrhol slnečné slúchadlá pre Beats od Dr. Dre, ktoré sa už stali jedným z V štýleJe módny redaktor a krása pri veľkých posadnutostiach Kahlana Barfielda. V najnovšom videu z nášho seriálu I’m Obsessed, Barfield vraví lyrický o tom, prečo vlastniť tento kúsok nie je niečo, čo by sa malo prelínať. “Sú super pohodlné, sú mäkké,” hovorí. A ak jej biely pár nie je dostatočne farebný pre vás, značka tiež navrhuje rovnakú verziu v žltom, červenom, modrom, čiernom krokodíle a ďalších farbách.

Pozrite sa na celé video vyššie, aby ste zistili, prečo ich Barfield miluje toľko – a navštívte instyle.com/video zajtra, aby ste zistili, čo Barfield je posadnutý ďalším.

WATCH: Som Obsessed: Stila zostane celý deň

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 44 = 48

map