Som posadnutá: Ginger a Liz Nail Polish

Vitajte v službe “I’m Obsessed”, denná séria videí Kahlana Barfield, V štýle’s móda a krása editor. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Nie je nezvyčajné počuť ženy, ktoré majú nešťastné alergické reakcie pri skúšaní nových lakov na nechty. Dôvod? Krásy značiek často plnia tieto mini fliaš farby s krutými chemickými látkami, ktoré sa môžu ukázať ako škodlivé. Vďaka Ginger Johnson a Liz Pickett’s Ginger a Liz nechty na nechty sa už nikdy nemusíte obávať tohto problému znova. Vektorové priateľské a bez toxínových lakov dusíka sú nielen hypoalergénne, ale aj v širokom rade odvážnych a nepriehľadných pigmentov pre každú chuť.  

ja'm Obsessed - Ginger + Liz Polish - Embed
Zdvorilosť (3)

Nakupujte: (left to právo) seafoam, 12 dolárov; nahý, 15 dolárov; žltá, 12 dolárov; gingerandliz.com. Pre viac farieb Ginger a Liz navštívte ulta.com.

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste zistili, ktorý odtieň preferuje Barfield– a zajtra navštívte stránku instyle.com/videos, aby ste videli, čo je posadnutá ďalšou.

SÚVISIACE S DÁRKY: Som Obsessed: Nude Stix Cosmetics

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 2 =

map