Som posadnutá: Jednoduchý časový úsporný olejový sprej Shu Uemura

Vitajte v službe I’m Obsessed, denná videozáznam s Kahlana Barfield, V štýle’je móda a editor krásy vo veľkom. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Máme radi foolproof triky, ktoré urýchľujú našu krásu rutiny, a to je presne dôvod, prečo sme sa obrátili na Straightforward časovo úsporný olejový sprej Shu Uemura pre rýchlejšie, čerstvé z salónu. Rovnako ako jej názov naznačuje, tento cenovo dostupný elixír na sprej nielen pomáha zvládnuť otravné chĺpky, ale aj vám umožní dosiahnuť objemné, fúkané vlasy dvakrát rýchlejšie ako obvykle. Takže čo je to tajomstvo? Čierny rascový olej nástroja obsahuje zmes omega 3, 6 a 7, ktoré spolu dávajú vašim prameňom hladší a hladší lesk. Jednoducho si hrebete vlasy rovnomerne po nanesení spreja na vlhké vlasy a začnite fúkať suchú sekciu podľa sekcie pre dokonalé dokončenie. 

ja'm Obsessed Embed
Zdvorilosť

Nakupujte: $ 39; shuuemuraartofhair-usa.com. 

SÚVISIACE: Som posadnutá: Magic Cream značky Charlotte Tilbury

Sledujte vyššie uvedené video a zistite, prečo Barfield miluje nástroj– a navštívte stránku instyle.com/videos pre viac z našich najobľúbenejších krásy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map