Som posadnutá: Nuance Salma Hayek Facial Oil

Vitajte v službe “I’m Obsessed”, denná séria videí Kahlana Barfield, V štýle’s móda a krása editor. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Keď hviezda s bezchybnou kožou, ako je Salma Hayekove kroky do krásy, venujeme pozornosť. To je dôvod, prečo sme obzvlášť zamilovaní do drahokamu, ktorú vytvorila samotná herečka, Nuance Salma Hayek Nourish a Renew Glow Facial Oil. Súčasťou jej cenovo dostupnej CVS linky sú výsledky tohto štýlovo navrhnutého produktu. Je to vzorec, ktorý je naplnený rozmarínovými výťažkami a vitamínom E, je ultra hydratačný bez toho, aby viedol k mastnej povrchovej úprave. Hayek, ty si nás zahalil. 

ja'm Obsessed - Nuance facial oil
Zdvorilosť

Nakupujte: $ 21,99; cvs.com.

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste zistili, čo sa týka tvorby hviezdy– a navštívte stránku instyle.com/videos, aby ste videli, s čím sme ešte viac posadnutí. 

SÚVISIACE S DÁRKY: Som Obsessed: R + Co je Bad Land Dry Shampoo Paste

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 7

map