Som posadnutá: Shu Uemura Essence Absolue výživné čistiace mlieko

Vitajte v seriáli I’m Obsessed, denná videozáznam s Kahlana Barfield Brown, V štýle, s móda a krása editor. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Ak mlieko robí dobré telo, potom Shu Uemura Essence Absolue vyživujúce čistiace mlieko určite premení vaše vlasy, stat. Ako vysvetľuje Barfield Brown vo vyššie uvedenom videu, tento “báječný” kondicionér je jednoduchý a obsahuje aj bezsulfátový, silikónový a parabénový vzorec, ktorý bude robiť všetko, ale poškodí vaše pramene. Hrubá štruktúra vzorca umožňuje luxusnú, upokojujúcu aplikáciu a po piatich minútach používania zvyšuje váš prirodzený lesk. Pri zavádzaní sa tiež stará o zbytočné frizz a je ideálny pre všetky typy vlasov.

ja'm Obsessed - Kahlana - Shu Uemura EMBED
Zdvorilosť

Nakupujte: $ 58; shuuemuraartofhair-usa.com.

SÚVISIACE: Som posadnutý: Konečný zázračný pracovník filozofie

Sledujte vyššie uvedené video a zistite, prečo to Barfield Brown miluje– a navštívte instyle.com/videos pre viac našich posadnutí.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − 78 =

map