Som posadnutý: R + Co’s Bad Lands Dry Shampoo Paste

Vitajte v službe “I’m Obsessed”, denná séria videí Kahlana Barfield, V štýle’s móda a krása editor. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Vzácne, keď prídu, prebudenie na dokonalý deň na vlasy je nepochybne fascinujúce. A aj keď sa vaše pramene môžu v priebehu dňa meniť objemom a tvarom, odporúčame, aby ste si udržali pozitívnu hybnú silu, aby ste udržali pozitívnu hybnú silu. Polovičný suchý šampón, polopôsobiaci pastový prípravok nielenže udržiava čistú a práve vypranú žiariu, ale tiež pridáva potrebnú textúru pre ten ťažko získateľný živý vzhľad. Matná povrchová úprava a nelepivý olej taktiež uľahčuje aplikáciu kedykoľvek. 

ja'm Obsessed Embeds
Zdvorilosť

Nakupujte: $ 28; randco.com.

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste mohli vidieť testovanie produktu Barfield– a zajtra navštívte instyle.com/videos, aby ste videli, čo ešte máme v láske.

SÚVISIACE S DANOU: Som Obsessed: Rimmel London Keep Calm balzam na pery

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 9

map