Sophia Bush zverejňuje septembrové krytie zdravia, hovorí o dôvere a kráse

Milujeme Sophiu Busha z mnohých dôvodov, ale predovšetkým preto, že je len tak dang na zem. 

Kdeže nie je to viac, ako je to v jej poslednom sedení zdravie za septembrové vydanie, na tlačových staniciach piatok 14. augusta, kedy sa herečka a aktivista otvára svojou krásou rutinou, život v ňom 30s, a udržiavať dôveru tela vo svete, ako to Bush kladie, často žiada, aby ženy “nenávidia na seba” a dodržiavajú nerealistické normy pre obrazy tela. 

Napriek tomu, že Bush verne formuje, tento názor odmieta. “To som ja, či sa mi to páči, alebo nie,” hovorí magu, “nikdy nebudem taká vysoká ako Gisele. Nikdy nemám kostnú štruktúru ako je Hilary Rhoda. Nikdy nebudem mať Penélope Cruz vlasy. Tak koho to zaujíma? “

Sophia Bush - Health magazine embed
Zdvorilosť

Bush preukazuje svoju vlastnú záviditeľnú postavu na obale v šatách Alexandra Wanga a nosí ešte oveľa závratnejší pohľad vo vnútri témy ako Topshop, Vivienne Westwood a ako je vidieť vyššie, nádrž Rag & Bone a pletené nohavice od Missoni. V Q & A hovorí otvorene o tom, ako sa cíti, ako keby sa naozaj dostala do svojej vlastnej. “Je tu niečo okolo 33,” hovorí. “Viete, je to jeden z tých posvätných rokov. Tridsať bolo úžasné. A 33 sa naozaj zlepšuje. Mám oveľa viac korene. Naučila som sa počúvať svoju intuíciu. Moje srdce sa stále cíti otvorené a stále som šialene zamilovaná do sveta. “

SO SÚVISIACE: Sophia Bush voní dobre – a ona stojí pred značkou krásy, ktorá to dokazuje

Bush je dobrá povesť a talent pre šírenie lásky prostredníctvom sociálnych médií sú dôkazom tejto lásky. Až do dnešnej doby sa herci partneri s rôznymi organizáciami vrátane Tužky sľubu pomôcť deťom získať prístup k vzdelaniu, Som tá dievčina, ktorá vytvára podporné siete pre dievčatá. A v kozmetickom oddelení spolupracuje Veľmi čuchám, ktorá vytvára vôňu zameranú na inšpirovanie dôvery žien.

Pokiaľ ide o svoju vlastnú krásu, Bush hovorí, že jej príchodom k prírodnej kráse trik je používať Neem med ako 20-minútové masky na vlasy. “Neem med je naozaj dobrý pre vaše vlasy, ale ak sa pokúsite opláchnuť med [pred šampónom], je to katastrofa,” zdieľa. “Je to odporné, to je tak strašidelné!”

Pre viac informácií z rozhovoru pre Bush navštívte health.com a uistite sa, že ste vyzdvihli septembrové vydanie zdravie, na tlačových staniciach 14. augusta.   

SÚVISIACE S INŠTITÚCIAMI PARTNERMI SAMIEM ŽE DIEŤA, KTORÝ INŠPEKUJE DÔVERY A #InnerStyle

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 2

map