Sophia Grace je späť s najslnečnejšou spletitou skladbou, ktorú budete počuť dnes

Označuje meno Sophia Grace zvonček?

Ak tomu tak nie je, pozrite si video nižšie a budete presne vedieť, o čom hovoríme. V roku 2011 vystúpila 8-ročná Sophia a jej 5-ročná bratranec Rosie Ellen DeGeneres Zobraziť, kde sa po prepustení epickej verzie Nicki Minajovej “Super Bass”, Sophia pokračovala s rapperom.

Bolo to úžasné AF a malá Sophia – ktorá, mimochodom, pochádza z Anglicka, ale nechala americký prízvuk – sa pokúšala o zdieľanie klipov na YouTube, ktoré kolektívne zarábajú viac ako 2 milióny predplatiteľov.

Teraz 14-ročná Sophia má legitímne plnohodnotné programovanie, nehovoriac o účte Instagram, ktorý konkuruje našim vlastným.

Ale prečo by vás malo záležať? No pred týždňom vynechala nové hudobné video na pieseň s názvom “Why U Mad” a všetko, čo môžeme povedať, je, že by ste sa mali pripraviť na to,.

V klipu Sophia kladie jednu skutočnú otázku: “Pozrite sa na niektoré pripomienky k môjmu poslednému obrazu Instagramu?” Pýta sa jej priateľov. “Nerozumiem, prečo si tak blázon?”

Ako sa hudba valí, ona a jej skupina teenagerov nechtovej choreografie, ktorá harkens späť k Justin Bieber je “Prepáčte” hudobné video.

Je to silné. Je to zábavné. A je to určite super chytľavé.

Sledujte celé video vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 5

map