Spanx je Shapewear Sexy teraz

Spoločnosť Spanx skončila len s nosením opierok typu Band-Aid. Zadajte novú kolekciu Colorblock, ich odpoveď na sexing up tvarové oblečenie. Súbor obsahuje body (zobrazené vyššie, 62 USD; spanx.com), podprsenky a spodná bielizeň s okami a okrúhlymi panelmi, ktoré majú všetky výhody Spanxu, ale skutočne vyzerať slušne, keď šaty vypadnú.

“Získate pohodlie a podporu spoločnosti Spanx s pohľadom na spodnú bielizeň,” povedala pre zakladateľa Sara Blakely V štýle keď sme diskutovali o začatí septembrového vydania, na novinových stánkoch a sú k dispozícii na digitálne stiahnutie. “Je to pomerne jednoduchý spôsob, ako si dať veľkú emocionálnu podporu.”

SÚVISIACE: 9 spôsobov, ako nájsť podprsenku, ktorý skutočne vyhovuje

Tajomstvo, hovorí Blakely, je v postavení. “Sieť a strategické umiestnenie farebných odtieňov prináša všetkým skvelý vzhľad,” povedala. Nakupujte sortiment za $ 32 až $ 68 na spanx.com a uvidíte viac z kolekcie oh-là-là-worthed.

Spanx Colorblock Line embed 1
Zdvorilosť

Spanx Colorblock dievča krátke, 44 dolárov; spanx.com

Spanx Colorblock Line embed 3
Zdvorilosť

Spanx Colorblock sklzu, 68 dolárov; spanx.com

Spanx Colorblock Line embed 2
Zdvorilosť

Spanx Colorblock vysoko pásový remienok, $ 32, spanx.com

SÚVISIACE: 7 Podprsenka pre prácu s každou položkou v šatníku

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map