Spodná bielizeň Kourtney Kardashian žiaria vo svojom najnovšom filme Instagram

Stále hľadáte ten dokonalý žalúdok? Nehľadajte nič iné, než posledné fotografie Kourtney Kardashian, ktoré boli dnes uverejnené v Instagram.

Pätková matka troch svieti v jej najnovšom fotografiách v domácom prostredí a predstavuje pre fotoaparát čierne spodné prádlo inšpirované šaty s čipkami s detailom na hlbokom výstrihu a samozrejme zodpovedajúcou šnurovanou čipkou na dokončenie vzhľadu. Pri pohľade bronzovej a bezstarostnej, Kardashian ťahá hravo na svojom koni na oboch fotografiách, oblieka dymové očné make-up, nahý pery a niektoré vážne efektívne zvýrazňovač. 

V prvej fotografii Kardashian dal otvorený úsmev v ústach, oči sa zatvárali s nejakou rockerovou hranou a v druhom výstrele sa sladšie usmieval a díval sa von za kamerou.

Fotografie vyslaná Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) na

včera.

Fotografie vyslaná Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) na

Láskaví Kourtney vedia, že najstarší Kardashian miluje fotografovanie pre Instagram, často vysiela viac fotografií naraz, keď cíti,. 

SPOJENÉ: Kourtney Kardashian to najdôležitejšie komory Essentials pre zdravé stravovanie

Čo bude ďalej Kourtney Kardashian? Selfie s rozkošnými deťmi? Ďalšia výstroj s peknou ozdobou? Iba čas ukáže!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map