Spoločnosť Tiffany & Co. sa zaviazala pokračovať v podpore zachovania slonov

Spoločnosť Tiffany & Co. sa zaviazala pomôcť zachrániť slony. V tomto roku šperky založili svoju prvú filantropickú zbierku Save the Wild, aby chránili krásne a ohrozené druhy. Teraz, po zrušení zákazu Obamovej administratívy proti dovozu športových trofejí pochádzajúcich zo Zimbabwe a Zambie, Tiffany sa zaviazala, že budú pokračovať v podpore príčiny. 

Značka odišla do spoločnosti Instagram, aby zdieľať správu o solidarite všetkým, ktorí bojujú za zastavenie pytliactva slonov na ich kly. “Sľubujeme našu nepretržitú podporu Fondu pre slobodné krízy a sľubujeme, že urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme chránili a vychovávali tieto nádherné stvorenia.” Tiffany miluje všetky živé veci a určite slony, “vysvetlil Tiffany.

Tiffany je vášnivým zástancom prirodzeného sveta a ochrany prírody. Každý rok pomáhame ušetriť až 30 000 slonov. Sto percent z výnosov z našej kolekcie #TiffanySaveTheWild sa daruje organizácii @elephantcrisisfund na podporu boja proti pytliactvu, boju proti obchodovaniu s ľuďmi a zníženiu dopytu po slonovine.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Tiffany & Co. (@ tiffanyandco)

SOUVISLOSTI: Ryan Reynolds a ďalšie celebrity protestujú proti tomu, že Trump zrušil zákaz trofeje slonov

To nie je všetko, čo mala značka povedať. Spolu s príspevkom zopakovali svoj záväzok darovať výnosy z ich kolekcie Save the Wild, aby pomohli zachrániť slony. “Tiffany je vášnivým podporovateľom prirodzeného sveta a zachovania voľne žijúcich zvierat, každý rok pomáhame zachrániť až 30 000 slonov, stopercentné výnosy z našej zbierky #TiffanySaveTheWild sú darované organizácii @elephantcrisisfund na podporu proti pytliactvu, boj proti obchodovaniu s ľuďmi a zníženie dopytu po slonovine. ” 

Celebrity tiež preberajú príčinu. Všetci od Ellen DeGeneres po Ryan Reynolds vzali do sociálnych médií, aby vyjadrili svoje pobúrenie a vyzvali svojich nasledovníkov, aby darovali, aby zastavili pytliactvo slonov. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 + = 55

map