Spomienka na Amy Winehouse na jej narodeniny s pohľadom späť na jej život v obraze

Dnes uctievame život a dedičstvo Amy Winehouseovej, ktorá dnes oslávila svoje 33. narodeniny. Pozoruhodný talent sa na začiatku roka 2000 dostal do hviezdy, vďaka svojmu duševnému hlasu a retro módnemu zmyslu. Z jej perfektného mačacieho oka na jej úlohu urobila táto hviezda skutočne jedinečná.

Winehouse sa stala domácim menom s jej albumom z roku 2006, Spať k čiernej, ktorá získala päť titulov Grammy a dala nám hit-top-hit “Rehab”. Fanúšikovia sa zaviazali k svojmu podpisu a hudobnému géniu, ale bohužiaľ jej zložitý súkromný život zatienil jej jasnú budúcnosť.

Winehouse tragicky zomrela 23. júla 2011 v mladom veku 27 rokov. Dnes, na jej narodeniny, vzdávame hold hviezdu s pohľadom späť na jej život na fotografiách. Na úžasných prvotriednych obrázkoch z PROVOKR.com sa Winehouse usmeje, rozmýšľajú a hádžu, vystavujú zábavný milujúci humor, ktorý sme ju milovali.

Prejdite do našej galérie a pozrite sa na všetky nádherné fotografie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map