Spomienka na Pixie Perfection v Mia Farrow, v cti 70. narodenín

Herečka a sociálna aktivistka Mia Farrowová, ktorá dnes strieda 70 rokov, je legenda z mnohých dôvodov. Od jej úlohy v roku 1968 Rosemary’s Baby do roku 1974 Veľký Gatsby, herečka má mnoho pozoruhodných rozdielov (vrátane toho, že je na prvom čísle ľudia, V štýlesesterská publikácia). Ale ten, na ktorom sme tu V štýle bude pre ňu vždy vďačná? Predstavujeme nás na pixie.

A podľa Farrowa účes bol jej stvorenia, nie práve neskorého Vidal Sassoon, ktorý sa často pripíše na ikonický Rosemary’s Baby. V roku 2013 Farrow vysvetlil The New York Times:

FOTKY: 20 Timeless Hair Care Tipy

Doslova som to urobil skôr v tom roku – s pármi nožnicových nožníc – pri práci na televíznom seriáli Peyton Place vo Fox Studios. Toto bolo dlho predtým, než som počul o Vidal Sassoon. Môj priateľ z tohto obdobia, Frank Sinatra, miloval strih, a tak som to držal krátky. (Kúpil som si nejaké nožnice na vlasy, potom ako som to teraz rozrežil sám.) Vidal Sassoon je spomenutá v knihe Rosemary’s Baby a film. Takže sa Paramount rozhodol uskutočniť fotografický výstrel, v ktorom pán Sassoon zdobil moje vlasy 1 1/2 palce na 1 palec. Celá udalosť bola prijatá v dobrom duchu. (Mal som parochňu počas predchádzajúcich scén.) Nemám v úmysle žiadne neúcty voči pánovi Sassoonovi, ale nemal s mojou účesom nič spoločné.

Zvážte rekordný súbor rovno! (Niečo Farrow sa zjavne nebojí, aby vzalo do úvahy jej RT-hodný Twitter krmivo.)

Pocit inšpirácie pre vlastnú krátku úrody? (Aj keď by ste chceli túto prácu opustiť profesionálom.) Prečítajte si našu ranu najlepších pixií, ktoré sme si pozreli neskoro, od Helen Mirrenovej až po Kaley Cuoco-Sweeting.

FOTOGRAFIE: Salón Inšpirácia: Najnovšie Pixies a krátke plodiny

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 12 = 16

map