Spomienka na slávny vek Nicole Kidman a Tom Cruise

kto: Tom Cruise a Nicole Kidman

ron Galella Archive - File Photos 2010
Ron Galella, Ltd./Getty Images

Keď sa stretli: Herci sa na Kidmanovej konkurze stretli v prvom z troch filmov, ktoré spolu navzájom spolupracovali, Dni hromu (1990), ktorý sa zdvojnásobil ako jeden z najväčších filmov Nicole.

“Spomínam si, že som tak nervózny a videl som, že Tom Cruise je v Porsche, myslím, že to bolo,” povedala Jessovi Cagleovej z tejto skúsenosti. “Vyšiel z auta a prešiel a bol som rád,” Ach. “Moje čeľuste klesla. Potom som musel ísť a konkurovať pred Tony Scott. Sladký Tony. [Výrobcovia] Don Simpson, Jerry Bruckheimer, Robert Towne a Tom. Bol som rád, “Nie je to tak, ja to nebudem mať.” Volali to popoludní a mám prácu. “

Prečo sme ich milovali: Um, už ste niekedy videli fotografiu, ktorá lepšie zapuzdruje dokonalosť 90. rokov? 

ron Galella Archive - File Photos 2010
Ron Galella, Ltd./Getty Images

Nielen, že boli len príkladom hollywoodského glamu, ale bol to taký kľúčový čas v každom z ich životov a kariéry. Je zriedkavé, že pár celebrít dokáže dokonale zrkadlovať svoju hviezdnu silu, ale nemyslím si, že sa dostane oveľa bližšie Spaľujúca túžba čo-hviezdy.

Rozchod: Nie je jasné, čo presadilo ich rozdelenie v roku 2001, ale hovorilo sa, že Cruiseov účasť v Scientologickej cirkvi zohrávala úlohu. Kidman sa v priebehu rokov taktiež otvorila svojmu manželstvu, priznávajúc, že ​​hoci Tom a Nicole sú teraz dve z najväčších mien v showbusinessu, cítila, že Cruiseova sláva sa nakoniec stala vlastnou, keď začali chodiť. “Veľmi som sa stal známym, pretože som bola niečím manželkou,” vysvetlila. “Cítil som, že som sa stal hviezdou len združovaním. Nemyslel som si (moje skoré filmy) boli veľmi dobré, a preto som sa vždy pokúšal v pozadí. Myslela som si, že si nezaslúžim byť tu. Pôjdeme do Oscarov a myslel by som si, že som tu, aby som ho podporil. Cítil som, že mojou úlohou je dať krásne šaty a byť videný a nepočul. “

Kde sú teraz: O sedemnásť rokov neskôr Kidman a Cruise robia v poriadku. Kidman oceňuje svoj čas s Tomom za to, čo to bolo a odhalilo ho počas rozhovoru v roku 2016: “Bolo to krásne manželstvo a všetky tie veci, ktoré z neho vyšli … Dve krásne deti. Zvyšok je história. “

Dnes má Kidman jednu Oscarovú výhru a tri nominácie pod pásom, rozsiahlu filmografiu, ktorá zahŕňa seriály HBO hit Veľké malé klamstvá a Sofia Coppola The Beguiled, a päť (!) vysoko očakávaných filmov na obzore.

V roku 2006 sa oženila s speváčkou (a kolegami Aussie) Keithom Urbanom, s ktorou zdieľa dve dcéry: Sunday Rose, 10 a Faith Margaret, 7.

2018 Lincoln Center American Songbook Gala
Gary Gershoff / Getty Images

Po svojom rozdelení z Nicole Tom začal Dawsonova zátoka kamenec Katie Holmesová, ktorý sa dnes objavil v kultúrnej éry “TomKat”. V roku 2006 Holmes porodila dcéru, Suri, teraz 12. Duo neskôr oddelené v roku 2012, označenie troch rozvodov pre Cruise (rozdelil sa od manželky tri roky Mimi Rogers v roku 1990).

2012 Vanity Fair Oscar Party
Jon Kopaloff / Getty Images

SÚVISIACE: Čo Nicole Kidman musela povedať o jej potrat

Profesionálne, Cruise nestratil svoj krok. Herec získal tri nominácie na Oscara (to všetko prišlo počas jeho vzťahu s Kidmanom). Odvtedy má viacero herekov Nemožná misia filmov, z ktorých šiesty je teraz v divadlách a v súčasnosti fotografuje pokračovanie americkej klasickej hudby z roku 1986 Top Gun.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 1

map