Spomienka na talentovaný speváka Aaliyah o tom, čo by bolo jej 37. narodeniny

Ctili sme krásnu a talentovanú hviezdu Aaliyah, ktorá by dnes mala 37 rokov. Zatiaľ čo jej život bol tragicky prerušený v leteckej havárii vo veku 22 rokov, dokázala sa jej dlhoročná a úspešná kariéra zaradiť do svojich mladých rokov. Spoločnosť Blackground Records podpísala hviezdu vo veku len 12 rokov a vydala svoj debutový album, Vek nie je nič iné ako číslo, o dva roky neskôr.

Pokračovala v produkcii ďalších dvoch albumov, Jeden z milióna v roku 1996 a posmrtne prepustený Aaliyah v roku 2001, ktorý debutoval na druhom mieste na plagátové tabule 200. Spievajúci tiež začal filmovú kariéru, konajúc v thrilleri Romeo musí zomrieť a Kráľovná zatracených, ktorá premiéru po jej smrti. Ona mala naplánovať film pre pokračovanie Matrix.

SÚVISIACA: Aaliyah získala vôňu pocty

Aaliyahova pamäť stále žije: vôňu Xyrena udelila vôľa na jej cti minulý rok a fanúšikovia žiadajú, aby MAC vydala zbierku Aaliyah po oznámení, že zbierka make-upu inšpirovaná Seleinou prichádza v roku 2016. Šťastné narodeniny tejto hviezdy , ktorý skutočne bol jeden milión.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − = 92

map