Spoznajte Rosie Huntington-Whiteleyho Super-Hot Brother

V tejto rodine sú jasné dobré gény.

Rosie Huntingtonová-Whiteleyová, podobná mladšiemu bratovi, Tobymu, získava tón pozornosti … a len jeden pohľad na jeho stránku Instagram vám ukáže, že je to zaslúžené.

Takže, čo sa týka tejto 25-ročnej hottie, ktorá má dámy spleť (okrem dobrého vzhľadu)? Pozrite sa na naše 5 rýchle fakty o Toby Huntington Whiteley.

1. Je to model, rovnako ako jeho staršia sis: Toby, ktorý stojí na 6’4, je rozprávaný modelmi 1 Veľkej Británie a nedávno natočil spready esencie lifestylový časopis, jon časopisu a slúžil ako tvár kampane Jacamo SS15.

Ďalšie z aktuálneho vydania @EssenceLifestyle zastrelila v krásnom hoteli Cliveden House

Fotografie, ktorú vyslal Toby Huntington-Whiteley (@ thuntingtonwhiteley)

Áno, pane! JÓN Magazine issue 14. Shot by @leighkeily v štýle @stephen_conway grooming @ @ charley.mcewen GRAB KÓPIA TERAZ! # ⚓️ # ⛵️ #ayeayecaptain #sailorboy #mensstyle #mensfashion #malemodel

Fotografie, ktorú vyslal Toby Huntington-Whiteley (@ thuntingtonwhiteley)

2. On tvrdo pracuje, aby svoje telo v špičke-top tvar: Toby, ktorý sa zdvojnásobil ako osobný tréner, v nedávnom rozhovore povedal, že kombinuje svoje tréningy a snaží sa “robiť nejaký kardio každý deň, či je to cyklistika na prácu alebo šprintu na bežiacom páse.” Pokračoval: “Moje obľúbené cvičenia sú veľké zmiešané hnutia, ako sú drepy, mŕtve vlečky, vyťahovače a lavice.” Radšej pracujem na budovaní svojej sily a to sú najlepšie cvičenia na posilnenie. Workshop Gym v londýnskom hoteli Bulgari.

Zadné brúsenie @theworkshopgymnasium

Video, ktoré vyslal Toby Huntington-Whiteley (@ thuntingtonwhiteley)

SÚVISIACE: Počkajte, má Rosie Huntington-Whiteley dvojča?

3. Dáva späť: Toby je tiež koordinátorom kondície pre SPAT (sociálny cieľ a čas), ktorý poskytuje zdra votné stimuly pre bezdomovcov a znevýhodnených mladých ľudí. Počas rozhovoru o organizácii zakladateľ James Gilley povedal: “Moja cesta sa začala sľubom, ktorý som urobil na pohrebe priateľa v roku 2011, ale skutočne prišiel nažive, keď tri ďalšie: Alex Eagle, James Butler a Toby Huntington-Whiteley tiež dobrovoľne ich čas a vášeň. “

VIDEO: Sledujte InStyleUK na britských módnych cenách

 

4. Je vyhľadávaním dobrodružstiev, cestovateľom a jedlom: Toby často zdieľa fotografie z jeho cestovania na svete, vrátane jeho nedávnych výletov do Budapešti, na Maurícius a do Paríža na Victoria’s Secret Fashion Show. Počas návštevy La Vanille Crocodile Park na Mauríciu model zdieľal svoju fotografiu visiacou s korytnačkou. “Milujte týchto chlapcov vďaka @ aliciarountree za to, že nás ukázať okolo. #Newbesties #Taylormorristravels,” podčiarkol fotku.

Pustite týchto chalanov ¡bannery @ aliciarountree, aby nás ukázali okolo. #newbesties #Taylormorristravels

Fotografie, ktorú vyslal Toby Huntington-Whiteley (@ thuntingtonwhiteley)

Nádherní ľudia na @victoriassecret FASHION SHOW v Paríži s @marieangecasta @ thuntingtonwhiteley @ marilynagencyparis ������⭐️

Fotografie, ktorú vyslal Toby Huntington-Whiteley (@ thuntingtonwhiteley)

Pokiaľ ide o grub, Toby povedal, že nemôže dostať dostatok talianskych jedál, čerstvých rýb a šalátov, tiež nemôže odolávať zdieľaniu potravín na sociálnych médiách. “Yummy Scrummy #personalparadise # Taylormorristravels,” podčiarkol obzvlášť lahodný pohľad na tortu z morských plodov.

Yummy Scrummy �� #personalparadise #Taylormorristravels

Fotografie, ktorú vyslal Toby Huntington-Whiteley (@ thuntingtonwhiteley)

5. Má blízky vzťah so svojím sestrou (ktorý ho bezpochyby dostal do módnej prehliadky VS): V rozhovore v roku 2010 Rosie povedala, že robí všetko pre svoju rodinu a dodáva, že “pokazí” svojho brata a sestru, miluje ich na bity a “zabezpečuje, že majú všetko, čo potrebujú”.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − = 5

map