Sprievodca z oz znakov Získajte Couture liečba od Marc Jacobs, Donna Karan, Betsey Johnson a ďalšie

Niektorí z našich najobľúbenejších dizajnérov si užívajú žltú ciestnu cestu! Na počesť 75. výročia Čarodejník z krajiny Oz: pôsobivý zoznam módnych návrhárov vytvoril jedinečné kostýmy pre bábiky inšpirované poprednými ženami filmu. V spolupráci so spoločnosťami Warner Bros. Consumer Products a kolekciou Tonner Doll patria medzi tých, ktorí vytvorili očarujúci vzhľad, Donna Karan, BCBG Max Azria, Chris Benz, Jenny Packham, Marc Jacobs, Charlotte Ronson, Betsey Johnson, Trina Turk a Anna Sui. pre bábiky verzií Dorothy, Glindy Dobrej čarodejnice a Záhuby čarodejnice Západu.

Pri interpretácii filmových odevov si dizajnéri vzali vysoko módne a avantgardné trasy. Lubov Azria na jednej strane použila guličkové šaty modelované po jej prvom dizajne pre Max Azria Atelier pre výstroj Glindy BCBG (vľavo hore). Medzitým sa Ronson postavil na klasické stretnutie s Dorothy (nad stredom) a Jacobs dal zlú čarodejnicu fantastický twist (vpravo hore).

Súbory miniatúrnych haute couture bModelovaný na 22-palcových panien Tonner, ktorý bude debutovať 4. septembra ako súčasť New York Fashion Week. Oni budú potom sa stanete k dispozícii na podávanie ponúk na doručovanie eBay. Charitatívna aukcia, ktorá bude trvať do 14. septembra, daruje všetky výnosy do kampane “No There Is No Place Like Home” v prospech Habitat for Humanity.

S pomocou niektorých najlepších módnych, vedúcich dám Čarodejník z krajiny Oz budú premeniť Yellow Brick Road na jednu nezabudnuteľnú dráhu!

V nálade pre týždeň módy? Pozrite sa na 14 tipov pre štýl z prvej / zimnej 2014 pristávacej dráhy v galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − 15 =

map