Spustenie, ktoré budete milovať: Limitovaná luxusná kolekcia Office-Appropriate Pieces

Éra 9-k-5 je koniec. (Prepáčte, Dolly!) Preto Elliot Staples, kreatívny riaditeľ spoločnosti Limited, uviedol do prevádzky kapsule Luxe, ktorá sa skladá zo sofistikovaných kokónov, profesionálne prispôsobených obalov s detailmi na gombíky, strihaných sukienov a ďalších, všetko v rade lesklých neutrálny. Je to nevyhnutné sledovanie úspechu spolupráce maloobchodníka škandál‘s Kerry Washington a kostýmový návrhár Lyn Paolo minulý rok. Podobne táto funkcia kapsuly vyzerá, ako by Olivia Pope nosila – aj keď ich nevytvárala.

“Limitovaná kolekcia Luxe tlačí obálku z hľadiska štýlových pracovných odevov,” povedal Staples V štýle. “Uprednostnili sme tkaniny a obruby, takže každý kus obsahuje ťažšie obloženia, konštrukcie vnútorného švíku a pozornosť na detail a kvalitu.” Napriek tomu nebudú tlačiť peňaženku: Ceny začínajú na 50 dolárov a dosahujú až 248 dolárov.

Čo Staples chápe – a má pravdu – je, že ženy potrebujú bezstarostné oblečenie, ktoré ovládajú silu, ale nie pozornosť. “Ako žena cíti v jej oblečení môže mať všetko, od jej bežného každodenného života, až po dôležité stretnutie s prezentáciou, ktorá mení svoju kariéru,” hovorí. “Kusy sú jednoduché a nadčasové, majú robiť vyhlásenie.”

SÚVISIACE: Shonda Rhimes dňa škandálMóda: “Vedel som, že sme chceli, aby oblečenie bolo úžasné”

Cieľom, povedal, je podnietiť sebadôverou. “Chceme ponúknuť ženám očarujúce dodatky, ktoré by im umožnili vylepšiť šatník na tie chvíle, keď cíti, že musí prebrať miestnosť,” povedal. “A oni môžu!”

Pozrite si nižšie niekoľko našich obľúbených štýlov a nakupujte ich teraz na stránkach limited.com.

Limted LUXE Collection - 8
Zdvorilosť Foto
Limted LUXE Collection - 10
Zdvorilosť Foto
Limted LUXE Collection - 23
Zdvorilosť Foto
Limted LUXE Collection - 13
Zdvorilosť Foto
Limted LUXE Collection - 15
Zdvorilosť Foto

SÚVISIACE: 12 Far-od-Základné čierne sukne kúpiť teraz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 2 =

map