Spustenie, ktoré budete milovať: Rodičovská radosť Bryant debutuje základný terénny odev

Herečka Joy Bryant prináša svoju lásku vonku do sveta módy. rodičovstvo hviezda spolu so svojím manželom, kaskadér Dave Pope práve spustili Basic Terrain, bežné športové oblečenie na výrobu vrchného oblečenia, ktoré zlepšuje tvar i funkciu.

“Toto je určite práca lásky,” hovorí Bryant V štýle ako vysvetľuje príbeh toho, ako ona a jej manžel začali s lacným šijacím strojom a niekoľkými metrami tkaniny na stole v jedálni. Po mesiacoch učenia lán a modernizácie ich vybavenia je základným terénom prvé úsilie Eden Pant, meno, ktoré si vybral pár kvôli svojej láske k nádhernej polohe Eden v Utahu (zobrazený na Bryant, vyššie).

Inšpirovaný dvojicou bavlnených rybárskych nohavíc, ktoré Bryant vyzdvihol počas cesty Oxfam v Kambodži, spolupracujúci pár začal pracovať s džínsom a kožou a výsledky boli úžasné. “Nie je tam žiadna ďalšia nohavička tam, kde žena, ktorá má veľkosť 6 a ktorá má veľkosť 12, môže mať rovnakú vec a vyzerá skvele,” hovorí Bryant.

Takže čo bude ďalej pre Bryanta a Popea? “Môj sen je mať snowboardovú výstroj na základnej teréne s bombardovaním nad horou v Utahu,” hovorí Bryant. “Teraz však máme robiť a vytvárať to, čo chceme, a to buď úspešne alebo zlyhá, každý začína niekde.”

Základný terén začína dnes, pozrite sa na www.basicterrain.com.

Chcete viac Joy Bryant? Pozrite sa na jej najlepší vzhľad v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − = 25

map