Star-Studded: Najlepšie strany Nový York Fashion Week

katie Holmes, Sienna Miller
Joe Schildhorn /BFA.com

Jonathan Borge

16. februára 2018 @ 16:00

Deň NewYork Fashion Week prinesie modely, nové zbierky a šokujúce predné okamihové momenty, no v noci je to všetko o šampanskom, hlasnej hudbe a VIP vchode.

Minulý týždeň oslávila Zimmermann novo otvorený obchod Soho s večerou, ktorá zahŕňala Katie Holmesovú a Sienu Millerovú, z ktorých obaja sa objavili vo frivolí biele krajkové šaty z austrálskej značky. Bolo to fajn, ale veci sa dostali do trochu šialenejšej oblasti, kde Ferragamo privítal vlnu dievčat ako Suki Waterhouse, Emily Robinson a Georgia Fowler, aby oslávili spustenie novej vône značky AMO Ferragamo. Aly a AJ (tzn. Bývalé hviezdy Disneyho) sa na noc postavili na scénu, aby vystúpili s najnovšími hituami Desať rokov. Sú chytľaví, FYI.

VIDEO: Pozrite sa na všetky prírastky celebrít na výstave Tom Ford Fall 2018

Neskôr Dior vyzval priateľov svojho domu, aby na jar roku 2018 začali svoju zbierku na 14th St Garage, kde umelec a modelka Sasha Pivovaroca nakreslili portréty žien za kus s názvom “Life Session”. Na slávnosti 2018 amfAR celebrity ako Ashley Graham a Taraji P. Henson dali svoju čiernu kravatu nohu dopredu v šatách, ktoré mohli nosiť na, povedzme, Zlaté glóbusy.

Ako New York Fashion Week skončila, bolo to všetko Čierny panter, nielen s novou kolekciou inšpirovanou filmom, ale aj niekoľkými neskorými večernami, kde sa hviezdy ako Lupita Nyong’o nechali uvoľniť.

Posuňte sa pre najlepšie strany v týždni.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − = 56

map