STDs, voľné oblečenie a ďalšie šťavnaté detaily z bakalárskej knihy Tell-All

odhalenie From The Bachelor Tell-All Book
Getty Images; Zdvorilosť 

Jennifer Ferrise

Mar 06, 2018 @ 18:30 hod

Bachelor Nation sa možno zotavuje z epickej finále Arie Luyendyk Jr. včera v noci, ale bohužiaľ, ďalší deň, ďalšia bakalárska bomba.

Tentoraz sa metaforický mikrofón objaví v podobe šťavnatého rozpoznania, Bakalársky národ: Vo svete obľúbeného vinného potešenia sveta, ktorý dnes vydal Dutton ($ 15; amazon.com).

Napísané L.A. reportérka Amy Kaufmanová, kniha je prvým hlbokým pohľadom na zákulisia Bakalár a Bachelorette franšízy, ktoré podrobne popisujú všetko od toho, ako sa predstavenie začalo na komplikovaný a často chybný casting proces, na čo vlastne stane sa, že prsteň Neil Lane, keď sa zlomí pár minút (tip: to ide do neba).

SÚVISIACE: Arie Luyendyk Jr. o jeho najväčšom Bachelor Lore

Kaufman hovorí s desiatkami bývalých bakalárov, bacheloretov, súťažiacich (obaja darebáci a fanúšikovia) a výrobcovia, aby zdvihli závoj na vstupy a výstupy milovanej reality show. Tiež sa pokúša vysvetliť, ako – a úprimne – prečo sa jej podarilo zaujať divákov počas 35 ročných období.

VIDEO: niekto skutočne žije v bakalár panské sídlo

Fanúšikovia Celeb, ako je Allison Williams a Amy Schumer, si v celej knihe zapožičiavajú ruku v báječných esejích s názvom “Prečo som fanúšik”. A tu nie je žiadne prekvapenie – Schumer zhŕňa svoju lásku k sérii najlepšie a hovorí: “Je to trochu hrozné sledovať show. A to je tá vec, na ktorú sa každý týždeň veľmi teším. Je vyčerpaný. “

Nemohli sme viac súhlasiť. Prečítajte si o deviatich najviac šokujúcich odhaleniach z toho, o čo sme si celkom istí, že Chris Harrison by nazval najdramatickejšiu knihu bakalár histórie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 13 = 20

map