Steal Her Street štýl: Michelle Williams ‘Leopard-tlač tenisky

Street štýl Michelleho Williamsa je divoký. Herečka nenechala včera ráno tlmiť jej pohľad, keď kráčala dcéru Matildu do školy a odhodila ju do súboru, ktorý dokázal perfektne zapuzdriť ako preppy-chic, tak rocker-edge. Ona sa vrstva bieleho kábla úplet cez tričko chambray a spárovanie ju s čiernymi koženými nohavice. Kicker? On-trend leopard-tlačové slip-ons kravatu celý svoj pohľad dohromady. Živočíšna tlač sa stala tak všadeprítomná, je prakticky synonymom klasických neutrálnych látok, pričom si stále zachováva svoj skus, čo znamená, že si ju môžete vyskúšať len s čokoľvek na osviežujúci tok. Bez námahy chladné a pohodlné, kopírujte Williamsa a zintenzívnite svoj štýl hry so Sandro “Anaconda” plíží za $ 425 na sandro-paris.com. 

ĎALŠIE: • 6 hviezdne inšpirovaných dielikov na zvýšenie štýlu školy • 6 módy dcéry na kopírovanie • Nákupný sprievodca pre štýlové mamičky

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 79

map