Steal her štýl: Taylor Swift dokonale retro šaty

Nie je žiadnym tajomstvom, že Taylor Swift má retro štýl v štýle ulíc, a pozerali sme sa na jej najnovšie šaty, akonáhle sme to videli! Počas víkendu speváčka vystúpila v tomto dlhom rukáve, zapadala a vylievala šaty kompletné s čipkou, ktorá sa podrobne oboznámila s obedom v Beverly Hills s gal-pal Jaime King. Taylor spárovaná vinobranie-inšpirovaný šaty s všetkými-čierne doplnky, jej podpis tučné červené pery, a nízky koni, dávať výstroj leštený vzhľad. Ak nemáte dostatok šťastia na to, aby ste boli v teplom počasí v Los Angeles, jednoducho pridajte pár nohavíc, aby ste to urobili ako oblečenie teraz súbor.

Chceš Taylorovu rozkošnú, ozdobenú minidresu pre seba? Je to Reformation’s Jam Dress v čiernej farbe, ktorá zazvoní za 218 dolárov, a vy môžete uchopiť jeden teraz na thereformation.com.

Navyše kliknite na galériu, aby ste videli najlepší vzhľad Taylora Swifta!

ĎALŠIE: • Získajte tričko Chambray Jamieho Chunga za 20 dolárov! • Pozrite sa na Taylor Swift’s New Shoulder-Skimming účes • Nominácie Grammy 2014 sú tu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + = 20

map