Steve Carell je Silver Fox a sme tu pre to

Presuňte sa cez Andersona Coopera, v Hollywoode je nová strieborná líška a jeho meno je Steve Carell. Počas propagácie Opovrhnutiu mňa 3 v Londýne minulý týždeň herec debutoval so sivou hlavou vlasov a internet nemôže dostať dosť svojho nového vzhľadu. A úprimne, nemôžeme ani.

Carell vyzerá – odvážime sa povedať –horúco s jeho slávne šedým súborom prameňov, ale nielen jeho vlasy nás prinútili urobiť dvojitý zásah. Vybral si aj veľmi skvelý a vhodný súbor. Carell mal na sebe gombíkovú tmavo modrú sveter, ktorá sa spárovala s pekne vyrezanými khaki nohavicami, trendovými koženými teniskami a okrúhlymi, tmavými slnečnými okuliarmi.

steve Carell - Silver Fox
Neil Mockford / Getty

Michael Scott by určite žiarlil svojim pohľadom a Twitter sa stotožní.

VIDEO: Lena Dunham priniesla svoju Pixie Cut

Ale čo myslí sám Carell? Hovoril Zábava Tonight na premiére v Los Angeles o nadchádzajúcom animovanom filme o všetkej pozornosti, ktorú získa jeho nový vzhľad. “Ja som taký chorý, že ľudia sa na mňa pozerajú na svoje fyzické atribúty,” vtipkoval. “Je to len genetické. Nemôžem robiť nič.”

SÚVISIACE: Tu je Emma Stone ako Billie Jean King v prvej bitke o sexe Trailer

A hoci nemusí mať moc nad svojimi meniacimi sa vlasmi, nie je úplne odhodlaný od pozornosti. “Som hrdý na pýchu,” pokračoval. “To je veľmi milé.”

 

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

73 − 63 =

map