Stolička skateboardu sv. Laurenta sú nepríjemné, ale opatrne sa kĺžu

Pätky na kolesách? Prihláste sa.

Svätý Laurent práve urobil módne sny na korčuľovanie (znovu) s debutom svojich divokých futuristických kolieskových korčuliarov s vysokým podpätkom.

Kolieskové kolieskové korčule, nazvané Anyle 100 Patch Roller Pump, sa práve objavili v obchodoch, správy WhoWhatWear. Stoličky svätého Laurenta od Anthony Vaccarello sú k dispozícii v štyroch dizajnoch.

svätec Laurent Stiletto Rollerskate Heels - Embed -2
S láskavým dovolením Saint Laurent

Pre tie šikovné noci v meste je pár, ktorý vyzerá ako čierne saténovo čerpadlo posypané kryštálovými výzdobami (vyššie) a pre high-módy príležitosti-in a von z klziska-je elegantný červená patentová koža a čierna hadička čerpadlo, ktoré na vrchole súpravy kolies stiletto:

svätec Laurent Stiletto Rollerskate Heels - Embed -3
S láskavým dovolením Saint Laurent

K dispozícii sú tiež dve farebné, vyrezávané verzie s hadicami, z ktorých jeden obsahuje obraz ženy, ktorá jej žiaria jasne červené pery smerom k zadnej časti topánky.

svätec Laurent Stiletto Rollerskate Heels - Embed -1
S láskavým dovolením Saint Laurent

Čo sa týka ceny? Šialené stilettosy stáli za 1 995 dolárov. Toto je práve posledný čas, keď svätý Laurent vstúpil na oblasť valčekových korčúľ. V roku 2013 módny dom uvoľnil tenisky z kožených kolieskových korčúľ – ale najnovšie spustenie sa zdá byť na inej úrovni.

SÚVISIACE: Pozrite sa späť na najlepší vzhľad z dráhy Saint Laurent Fall 2017

Skúšali by sme ich po chodníku (a pomaly, samozrejme).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 75 =

map