Suki Waterhouse je nádherný InStyle Shoot Máme snívanie o Kalifornii slnko

Tento príbeh sa prvýkrát objavil v marci 2015 V štýle. Pre viac príbehov ako je tento, objednajte si časopis.

Suki Waterhouse môže byť najlepšie známa ako priateľka Bradleyho Coopera – dvojica je spolu od marca 2013 – ale to sa zmení, pretože americké publikum zistí, že anglický model sa stal herečkou obsadenou zástupmi. Tvár kozmetickej kampane Burberry sa objaví v nadchádzajúcej nemŕtve redux Jane Austenovej, Pýcha a predsudky a zombie. Môžete ju tiež chytiť ako Marlene, odvážny člen frakcie Dauntless, v tomto mesiaci povstalec. A to sú len jej oficiálne úlohy.

marec 2015 Issue: Suki Waterhouse
Chad Pitman

Tu nám Waterhouse dovolila na svoje menej ohlasované zručnosti:

1. Je to hnedý pás v karate.“Prial by som si, aby som to udržal, ale zasiahnutie do prsníkov, keď ich prvýkrát získate, bolo strašné.”

2. Rád by bola dizajnérka módy.“Chcem urobiť pár skokov, kde je všetko napísané v mŕtvom francúzskom jazyku, ako” Nemôžem sa zaoberať “.”

3. Je to začínajúci fotograf.“Je to záľubu, ale v Londýne som mala výstavu s dvoma ďalšími ľuďmi, vezmem si kameru, aby som strieľal a požiadal všetkých fotografov a asistentov, aby mi ukázali, čo s tým robiť.”

marec 2015 Issue: Suki Waterhouse
Chad Pitman

(Waterhouse vyzerá zhora: hodvábne šaty a šálka od svätého Laurenta, hedvábné šaty a šortky Missoni, vlnené bandeau značky Marc Jacobs, nohavice z batožiny a hodvábny batoh s koženými detailmi.)

V štýleVydanie Marca 2015, Waterhouse nás zavedie na sexy boho turné cez Malibu, Kalifornia. Prejdite za scénami pri fotografovaní:

 

Pre plnú funkciu Sukiho Waterhouse vyzdvihnúť vydanie v marci, ktoré je k dispozícii na novinových stánkoch a pre digitálne sťahovanie.

FOTOGRAFIE: Bradley Cooper a Suki Waterhouse sú najchutnejšie párové momenty

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map