Supermodelka Lara Stone získa svoju vlastnú šnúrku s rámom

Poznáte holandský model Lara Stone z jej zamýšľaného vyhľadávania na vysoko-módnych dráhach (Givenchy, Chanel, Marc Jacobs, Stella McCartney, Balmain – aby sme vymenovali niekoľko). Poznáte ju z jej hlavnej úlohy v nezabudnuteľných kampaniach, ktoré sa pohybujú od Givenchy po H & M. Poznáte ju za jej dokonale nedokonalý “anti-modelový” postoj. Poznáš ju, pretože patrí medzi supermodelové. 

A teraz ju poznáte ako dizajnéra. Spolupracovala s zakladateľmi snímok Jens Grede a Erik Torstensson a spustila detský kúsok kapsuly, ktorá je časťou hravá, čiastočne street-chic a čiastočne športová. Gothové písmená, v ktorých sa píše “Lara”, “Livid Lara” alebo “Stone”, sú roztrúsené cez prednú časť alebo rukávy mikiny a bombardéry; obľúbené siluety ako atraktívne kožušiny, vysokokapacitý priamy strih a roztrhané odrezky dostali zvyčajné umývanie schválené Lara (niektoré vyblednuté, niektoré mierne zúfalé) a uvoľnené mikiny sú nasýtené v jasne oranžovej farbe. 

“Milujem to, čo Jens a Erik vytvorili v rámci Rámcov, to všetko bolo veľmi organické, všetci sme o tom všetci hovorili jeden deň a všetci sme si mysleli, že by bolo zábavné niečo urobiť spoločne,” hovorí Stone. “Môj osobný štýl je oveľa viac oblečenia na ulici, preto sa kolekcia venuje predovšetkým tomu žánru. Môj každodenný vzhľad je zvyčajne ja v džínsoch a mikiny.”

SÚVISIACE: Re / Done spúšťa non-Vintage Vintage Jeans

Kolekcia Lara Stone x Frame (cena od 179 USD do 349 USD) je k dispozícii od dnes ráno na frame-store.com. Prejdite sa a ukážte Stone modelovanie vlastných návrhov a nakupovanie všetkých. 

lara Stone Frame Collection 1
Zdvorilosť

Lara mikina, 199 dolárov; frame-store.com. Le Lara Skinny Satine, 219 dolárov; frame-store.com.

lara Stone Frame Collection 2
Zdvorilosť

Kamenný bombardér, 349 dolárov; frame-store.com. Le Lara Original, 235 dolárov; frame-store.com.

lara Stone Frame Collection 3
Zdvorilosť

Kamenný bombardér, 349 dolárov; frame-store.com. Le Lara Originálna sukňa, 199 dolárov; frame-store.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 5

map