Suri Cruise vyzerá tak skoro ako mladá Katie Holmesová

Nie je žiadnym tajomstvom, že Suri Cruise vyzerá veľa ako jej mama Katie Holmes, ale Dawson Creek najnovšia fotka dcéry svojej dcéry naozaj prináša dvojitú kontrolu.

Holmes, ktorý bol zaneprázdnený natáčaním Kennedys: Po Camelot, sa v nedeľu odniesla do spoločnosti Instagram, aby mohla zdieľať fotografiu svojho desaťročného doppelgängera a jej dvoch synovcov, ktorí sa so svojím bratrancom dostali do neskorej rodinnej doby.

“Milujte týchto miláčikov, ktorí ma inšpirujú všetkými svojimi úspechmi a krásnymi srdcami a prinášajú toľko svetla do všetkých našich životov!” 38-ročný fotografoval fotografiu, ktorá ukazuje neoddeliteľné trio stojaceho na ceste na pozadí nočnej panorámy Los Angeles.

Malý Suri – ktorý je oblečený do sundríky a bielej vesty – uškrtí od ucha k uchu, keď sa zhltne na jednu z jej bratrancov na ramená a ona je pľuvanie obraz mladého Katie Holmesa.

Milujte týchto miláčikov, ktorí ma inšpirujú všetkými svojimi úspechmi a krásnymi srdcami a prinášajú toľko svetla do všetkých našich životov! ������ #lalaland #losangeles #family #love #ontopoftheworld #followyourdreams

Príspevok, ktorý zdieľa Katie Holmes (@ katieholmes212)

Táto rodinná návšteva prichádza po nedávnej návšteve karnevalu na pláži vo februári, že 38-ročný tiež zdokumentoval na sociálnych médiách pomocou hashtagov # family, #blessed a #love.

#family #love #blessed ��

Príspevok, ktorý zdieľa Katie Holmes (@ katieholmes212)

KATEGÓRIE: Katie Holmes a Mini-Me Suri sú nadviazané na basketbal tento víkend

Štýlová pre-dospievajúci sa stane 11. apríla a my predpovedáme, že podobnosť s jej mamou bude len silnejšia ako mladá hviezda vyrastie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 8 =

map