Svadobné oblečenie Emily Ratajkowského stojí menej ako 200 dolárov

V piatok Emily Ratajkowski šokovala fanúšikov – vrátane nás – keď oznámila, že je oficiálne vydatá žena. 26-ročný model mal prekvapivú svadbu so svojím manželom Sebastianom Bearom-McClardom a je bezpečné povedať, že sme to nevideli. 

Vzhľadom k tomu, pár sa rozhodol vzdať sa bohatého svadobného obradu a viazať uzol na radnici, Ratajkowski sa rozhodol pre neformálne súbor namiesto svadobných šiat. Povedala “robím” v zodpovedajúcej horčíkovej žltej nadsadenom dvojprvkovom saku a nohaviciach, zakončená širokým klobúkom s dotyčnými okami pokrývajúcimi jej tvár – nekonvenčnú voľbu, aspoň povedať.

No, máme dobré správy, ak ste posadnutý oblekom oddeľuje: Spolu to stojí menej ako 200 dolárov! Tu nie je žiaden návrhársky tovar – svadobné oblečenie Ratajakowského pochádza zo spoločnosti Zara a ak budete konať rýchlo, môžete získať rovnaké šupky (69,90 dolárov, zara.com) a bunda plášťa (129 dolárov, zara.com) pre vašu vlastnú špeciálnu príležitosť.

Jediný spôsob, ako sa oženiť ���� @ emrata v Zara Yellow Jacket (2264/778) a žlté nohavice (2259/778)

Príspevok zdieľaný spoločnosťou WeWearZara (@wewearzara)

Určite sme nevideli, že sa Ratajkowski narodí, pretože sa s Bear-McClardom viazala iba niekoľko mesiacov. Jej nová holubička je filmový producent a myslíme si, že sa dvaja stretli na filmovom festivale v Cannes v máji minulého roku, kde obaja propagovali projekty.

��ny��

Príspevok, ktorú zdieľa Emily Ratajkowski (@ emrata)

Avšak začal ich milostný príbeh, nemohli sme byť šťastní pre novomanželov!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − 57 =

map