Svätý West vyzerá rovnako ako mama Kim Kardashian v sladkých narodeninách

Saint West vyrastá tak rýchlo!

Teraz, keď sa Kim Kardashian West vrátila do sociálnych médií, zachovala si rozkošné rodinné fotografie. Pre jedného z jej najnovších, Držať krok s Kardashianmi hviezda zdieľala sladkú fotografiu sama stredu hojdala čierny kožušinový kabát a držala jej 1-rok-starý syn, Saint West, ktorý vyzerá fascinovaný miniatúrne poníka stojí pred ním.

Drobná tyčka, ktorá sa zhoduje so svojim mámou v celkom čiernom sweatsuite a čiernych teniskách, ju objíma, keď sa pozerá na poníka, ktorý sa nakloní tak blízko, aby ho mohli milovať.

������

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Kim označila fotografiu dvoma emojismi: chlapček a narodeninovú tortu. Zatiaľ čo Little Saint oslavoval svoj prvý narodeniny 5. decembra, toto je prvýkrát Držať krok s Kardashianmi hviezda zdieľa akékoľvek snímky z týchto slávností.

Skôr v priebehu dňa, Kim postúpila ďalšiu fotografiu svojho rozkošného chlapca, ktorý nosil červený velúrový oblek, keď sa plazil po miestnosti.

SÚVISIACE: Kim Kardashian Západ Nové fotografie severu a svätého Will roztaviť vaše srdce  

❤️

Fotografie vyslaná Kim Kardashian West (@ kimkardashian) na

Svätý začína sa viac podobať svojej mame. Čo to cutie!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

78 − 71 =

map