Sylvester Stallone dcéra Sistine chce byť ďalším hadidom

Sixtínska Stallone Chanel - LEAD

Jim Spellman / Getty

Jonathan Borge

11. novembra 2017 @ 1:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Je to oficiálne zmrazenie v New Yorku, ale to nezastavilo Sistine Stallone od nosiť hlboké-V krémové farby Chanel šaty s zodpovedajúce over-the-rameno sako v piatok večer.

“Vždy som obdivovala túto značku od chvíle, keď som bola malá dievčina a pozerala som sa na moju mámu v najkrajších šatách Chanel, ktoré má ešte dnes.” Stallone, ktorej rodičmi sú Sylvester Stallone a Jennifer Flavin, povedal V štýle v Chanel’s Coco Club, pop-up oslavuje hodinky Boyfriend a všetko, čo ženská moc v The Wing SoHo. “Moja prvá Chanelova pamäť bola, keď moja mama dala svoj dlhý kožený vinobraný kabát Chanel.”

19-ročná, samozrejme, milovala prechádzanie pristávacej dráhy Karla Lagerfelda, najprv na premiére Métiers d’Art v Paríži v decembri minulého roka, neskôr v júni. “Nie je to zlý spôsob, ako začať, mám veľmi šťastie!”

SÚVISIACE: Pozrite sa na Sophiu, Sistine a Scarlet Stallone štýl Evolution

Sistine chce pokračovať v modelovaní a myslí si, že je to mimoriadne vzrušujúce obdobie pre modely súrodencov. “Gigi a Bella Hadid to úplne zabili, obaja prišli z Kalifornie a je to inšpiratívny príbeh a dúfam, že raz môžem dosiahnuť ich úspech , “povedala nám a dodala, že dúfa, že sa s nimi stretne nakoniec. “Robia fantastické.”

Budú jej sestry, Sophia, 21 a Scarlet, 15, vstúpiť aj do módneho sveta? “Chcem, aby boli úprimne … Myslím, že sú tak pekné a majú toľko potenciálu.”

Vnútri Chrámu premenil súkromný sociálny klub na superšikovú viacúrovňovú miestnosť určenú na to, aby ste sa cítili krásne, s množstvom príležitostí Instagram v okolí. Zvyčajne je miesto jediné pre ženy, takže nálada v noci sa cítila ako módny dievčenský poháňaný džentlmenský klub.

SÚVISIACE: Sú Stallone Sisters ďalší Kardashians?

Audrey Gelmanová, zakladateľka krídla, nám povedala, že zažívame “ženskú renesanciu”. “Ženské priestory zohrali kľúčovú úlohu v okamihoch spoločenských zmien v celej krajine av histórii,” povedala nám. “Ženy hľadajú svoj hlas vo všetkých nových a inovatívnych spôsoboch práve teraz.”

Neskôr v noci hostia a obľúbené Chanel ako Hanne Gaby Odiele, Cindy Bruna a Clara Mathilde McGregor (Ewan McGregor a dcéra Eve Mavrakis) sledovali 15-ročného Billieho Eilisha na javisku a vystúpili ako “Ocean Eyes” “bolesti brucha.”

SÚVISIACE: 15 detí, ktoré vyzerajú rovnako ako ich slávni rodičia

Eilish, ktorá poveruje Rihannu ako obrovský zdroj hudobnej a módnej inšpirácie, zdieľa pozitívne posolstvo: “Každý si zaslúži lásku,” povedala nám. 

Prejdite nadol, aby ste videli najlepší vzhľad zo strany – a ak ste v nedeľu 12. novembra v New Yorku, kliknite tu a zaregistrujte sa na zastávku v Chanel’s Coco Club. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 55 = 65

map