Syn Davida Bowieho, Duncan Jones, sa chystá byť Otcom – vidí jeho Dotknuté Oznámenie

Je to mesiac, kedy popová ikona David Bowie stratila 18-mesačnú bitku s rakovinou – slávnostné výročie, ktoré jeho rodina označila nie s úzkosťou, ale s oznámením nového života. V stredu sa Bowieho syn, riaditeľ Duncan Jones, 44 rokov, vydal na Twitter, aby mohol zdieľať novinky, ktoré očakáva jeho manželka Rodene Ronquillo.

“1 mesiac odo dňa, keď otec zomrel dnes, vyrobil túto kartu pre neho na Vianoce, kvôli júnu, kruh života, milujem ťa, starý otec.” Jones sa tweeted spolu s kartou s ručne kreslenou ilustráciou usmievajúceho sa plodu, ktorý dal svojmu otcovi.

SOUVISLOSTI: Son David Bowie končí jeho sociálne médiá ticho zdieľať lekára je Thank You List

Ronquillo, fotograf, sa pripojil k Twitterovej konverzácii krátko po tom, čo sa správa zverejnila a vtipkovala: “Škoda pre tých z vás, ktorí si mysleli, že som naozaj tuk a nič nehovoril.” HAHA.

riaditeľ Duncan Jones and father David Bowie attend the premiere of 'Moon' during the 2009 Tribeca Film Festival at BMCC Tribeca Performing Arts Center on April 30, 2009 in New York City.
Michael Loccisano / Getty Images

Pár zviazaný uzol v novembri 2012, krátko potom, čo Ronquillo bol diagnostikovaný s rakovinou prsníka.

“Boli sme trochu zahltení novinovými, rakovinovými a volebnými dňami, takže sme sa rozhodli, že to urobíme sadu, bežali sme do súdneho dvora a zobrali sme sa!” Jones v tom čase tweeted.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

84 + = 91

map