Tajná spoločnosť za KKW Beauty a Kylie Cosmetics

Ak ste sledovali “Keeping Up with the Kardashians” (a kto nie?), Pravdepodobne ste boli svedkami sestier Kylie a Kim, ktorí sa dotýkajú základne s väčšími tímami za svojimi obľúbenými krásnymi značkami, Kylie Cosmetics a KKW Beauty. Na obrazovke sú samozrejme stretnutia krátkych rýchlych snímok a pár liniek vymenených bez väčšieho kontextu, ktoré sa dajú vyčistiť ostatnými hráčmi, ktorí si zachytia kameru. Ich úvodné produkty a otváracie otvory prichádzajú a vychádzajú z warpovej rýchlosti – ale čo potrebuje na to, aby tieto myšlienky ožili a ľudia, ktorí sa na nich podieľajú, nevidia.

To je presne to, ako chce Seed Beauty, spoločnosť za Kylie a Kimovými značkami. Spoločnosť Laura a John Nelson, založená súrodencami v roku 2014, je zodpovedná za značný úspech týchto značiek. Spoločnosť Seed debutovala so spoločnosťou Colourpop, ktorá je okamžite buzzy kozmetická spoločnosť, ktorej úspech je založený na strategických partnerstvách s vplyvmi. Jedna z prvých značiek, ktorá trúbila kvapalné rúžy, ktoré sa stali základnou Kylie Cosmetics, Colourpop spolupracuje s krásky vloggers ako Kathleen Lights a Jenn Im. Teraz má 5,9 milióna nasledovníkov na Instagram, prevrhnutie fanúšikov raz krásy juggernauts ako Estee Lauder (2,6 miliónov nasledovníkov) a Revlon (1,6 milióna nasledovníkov). Partnerstvo s Kardashian-Jenners prevzalo tento model na ďalšiu úroveň.

KKW Beauty - Lead
Zdvorilosť

“V srdci je Seed Beauty podnikateľskou značkou,” vysvetľuje Jodi Katz, odborník na kozmetický priemysel a zakladateľ a kreatívny riaditeľ agentúry Creative Agency. “Celý jeho dôvod je bytosť nesledujú žiadne priemyselné pravidlá.”

Seedoví spoluzakladatelia súrodencov boli inšpirovaní začatím podnikania po vylepšení ich remesiel, zatiaľ čo Spatz Laboratories, kozmetický priemysel, ktorý vlastnil ich otec. Ale oni zanechali jednoznačne tisícročnú rotáciu modelu svojho otca: Keďže bublina krásy sa stala online, poháňaná nárastom trendových výukových programov YouTube a Instagram, Nelsons videl príležitosť vyrábať produkty inšpirované všetkými, čo v súčasnosti robia vlny na sociálnych médiách , Vzhľadom na to, že viac ako 55 percent ľudí dnes tvrdí, že sociálne médiá sú hnacou silou ich rozhodnutí o nákupe, načasovanie bolo zrelé.

Skutočným kľúčom k úspechu Seedovho – a dôvod, prečo Kardashiáni zdesili – bola rýchlosť. “Bola tu príležitosť priniesť model rýchleho módu do krásy,” hovorí Laura Nelsonová, prezidentka a spoluzakladateľka Seed Beauty. Zatiaľ čo mnohé značky sa teraz pozerajú na sociálne médiá pre produktovú inšpiráciu, spoločnosť Seed robilo oveľa rýchlejšie, ako sa používalo v priemysle, a to lepšie vyhovovalo digitálne natívnej generácii.

Kľúčové slová: Kylie Jenner a Travis Scott o tom, že “Kardashian Curse” zasahuje milovníkov rodiny

Kylie Costmetics - Embed

Dnes sa spoločnosť môže pochváliť, že môže trvať od konceptu až po vytvorenie produktu za pouhých päť dní – rýchlosť, s ktorou ostatné spoločnosti, ako napríklad E.l.f. Krása a Winky Lux sa teraz snažia znovu vytvoriť. Vzhľadom na to, že tradičné kozmetické spoločnosti ako Estee Lauder a L’Oreal často trvajú až dva roky na vývoji a uvedení nových produktov, táto časová os je úspech.

Pomáha tomu, že Seed má úplnú kontrolu nad svojim výrobným procesom, pracuje na všetkom od vývoja produktu až po marketing, všetko pod jednou strechou na areáli 200 000 štvorcových stôp v meste Oxnard, Kalifornia. Všetkých jeho šesť značiek – popri uvedených troch je niekoľko hlučných značiek vo vývoji – sú tiež digitálne ako prvé, čo každému umožňuje rýchlo vyvíjať nové produkty a okamžite ich spustiť.

“Táto flexibilita nám umožňuje zostať kultúrne relevantná a v popredí nových trendov,” hovorí Nelson.

Kylie Beauty - Embed
kyliecosmetics / Twitter

Rovnako ako nekonečné spoločenské počúvanie, životná krv Colourpop, Kylie Cosmetics a KKW Beauty. Zamestnanci spoločnosti Seed používajú rôzne platformy na to, aby pozorne sledovali čokoľvek, čo vyfúklo kozmetický priestor online, či ide o typ korektora alebo nové dymové oko a neustále rozprávajú so spotrebiteľmi značiek o konštruktívnej spätnej väzbe.

“Používame naše sociálne platformy a nástroje, aby sme spotrebiteľov požiadali o to, čo chcú, než aby im to povedali,” vysvetľuje Nelson, ktorý poznamenáva, že najdôležitejšie vlastnosti v dnešnej značke krásy sú “relatability, autenticita, originalita a kvalita”.

Volanie relatívnej Kardashianov môže byť úsek. Koľko z nás lietajú na súkromných lietadlách a šokujú okolo Módneho týždňa, nehovoriac o manželstve so spoločnosťou Kanye West? Ale ich odvolanie a dôverný vzťah, ktorý majú fanúšikovia pocit, že zdieľajú s rodinou Calabasas, nemožno poprieť. Produkty od Kylie Cosmetics a KKW Beauty sa bežne vypredajú a desiatky tisícov ľudí sa pripravujú na svoje pop-up obchody, ktoré vyžadujú dostatočnú bezpečnosť na to, aby udržali dravé davy ľudí v pokoji. Mnohé z ich produktov – od Kimovy obrysové súpravy až po súpravy na pery Kylieho – sú často predávané na stránkach ako je eBay za stovky dolárov.

SPOJENÉ: Rosie Huntington-Whiteleyho veľmi špecifický intermitentný protokol o pôste

KKW Beauty - Embed - 1
Zdvorilosť

Preto nie je prekvapením, že Forbes práve oznámil, že Jenner je na ceste, aby sa stala najmladšou “self-made” miliardármi a oznámila, že v priebehu troch rokov vybudovala 800 mil..

Nelson z jej strany odmietla hovoriť o jednej z celebritných značiek konkrétne, pričom iba poznamenala, že vzťahy Seedovej nikdy neboli úmyselne dôverné. Tichšie by mohlo byť lepším deskriptorom.

Napriek tomu sa ženy v spoločnosti Kardashian-Jenner dostatočne podieľajú na procese, ktoré vedú počiatočnú víziu produktu od začiatku a kontrolujú sa tímy vývoja produktov raz až dvakrát do týždňa, aby urobili akékoľvek potrebné vylepšenia.

Nelson nie je vždy tak blízka, a v minulom roku povedala, že to bola Jennerová, ktorá sa jej prvýkrát obrátila na to, že začne značku v roku 2014.

SÚVISIACE: Vyskúšal som všetko, aby som prestala žuchnúť nechty – tu je to, čo nakoniec fungovalo

laura Nelson - Embed
Zdvorilosť

“Kylie to prišla rovnakým spôsobom, ako som sa dozvedel, že prichádza o veľa ďalších vecí, čo je nájsť najpriamejšiu cestu. To je jeden z dôvodov, prečo pracujeme veľmi dobre, “povedal Nelson v tom čase. “Naše schopnosti v podnikaní zodpovedali jej vízii a dosahu – to je kúzlo, ktoré umožnilo spoločnosti Kylie Cosmetics dosiahnuť takú mieru, ako bola schopná rozširovať za 12 mesiacov.”

Seedova úloha pri spustení KKW Beauty v minulom roku zostala ešte pokojnejšia, čo mnohí Nelsonoví priemyselní kolegovia hovoria, že je to jednoducho šikovný obchod – snaha udržať “tajnú omáčku”, ktorá je vlastná úspechu obidvoch spoločností, dobre, tajomstvo. Webstránka Seed Beauty ponúka málo informácií a nemá žiadnu sociálnu mediálnu prítomnosť, čo sa môže zdať ironické pre spoločnosť, ktorá trumpuje digitálne – najprv.

“Neprekvapuje ma, že zakladatelia spoločnosti Seed udržiavajú nízky profil. Chápu silu značky spojiť sa s nádejami, snami a fantáziami spotrebiteľa a vedia, že nie sú značkou, “hovorí Katz. “Zamyslite sa nad víchadom vzrušenia okolo spustenia Kardashianského produktu – [vy] by ste nechceli Seedovo vlastné zosilnenie, aby sa dostalo do cesty tej neuveriteľne smyslnej energie v sociálnej oblasti.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 56 = 66

map