Tajná zložka v obľúbenom Face Cream v Hollywoode? krvný

barbara Strum
Zdvorilosť

Angelique Serrano

24. apríla 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

“Myslím, že som matkou prispôsobenej starostlivosti o pleť,” hovorí Barbara Sturmová, estetická lekárka, ktorá asi pred 15 rokmi zmiešala vlastnú krv do krému na pokožku a začala fenomén krásy. Krém MC1, vyrobený z vlastnej krvi klienta, je teraz legendou. “Každý, kto je na tom, je ako:” Toto je najlepší krém, aký som kedy mal. “”

Kozmetický priemysel je posledným miestom, kde sa Sturm vždy očakával. Ako samozvaná rajčiaková, ktorá vyrastala v Nemecku, chcela byť lekárom, rovnako ako jej mama. Športovým milencom sa stala ortopétom so špecializáciou na zápal a pomohla priekopníkom liečiť osteoartrózu. Zahŕňala “odoberanie krvi pacienta, vytváranie protizápalových bielkovín z neho a jeho zavedenie do kĺbov.”

Súvisiace: Celebrity sú obsadené touto líniou starostlivosti o pokožku, a to stojí za to hype

SÚVISIACE VIDEO: Dôverujte nám, skúšali sme to: Upírske tváre

Okolo roku 2001 navštevovala workshop o tvárových výplňach a čoskoro uplatnila svoje učenie z ortopédie na estetiku. Sturm začal injektovať roztoky kyseliny plnenej kyselinou hyalurónovou a krvou do tvárí klientov a získal recenzie. “Zápal spôsobuje začervenanie, pretrvávanie, starnutie, ekzém, hovoríte,” hovorí. “To, čo vytvárame z krvi, je proteín, najsilnejší protizápalový proteín v našom tele.” Sturm, ktorý sa zaoberal vlastnou problematickou kožou, čoskoro vybral krém na tvár s nulovými konzervačnými látkami, minerálnym olejom alebo vôňou. Po pridaní vlastnej krvi zistila, že už nikdy nepotrebuje základné tváre.

Karwai Tang / WireImage, VCG / Getty Images, Michael Tran / FilmMagic

V roku 2014 spustila spoločnosť Sturm fanúšikov, medzi ktorými sú Emma Roberts, Cher, Lily Aldridge a Olivia Culpo – vrátane hydratačných a čistiacich prostriedkov s použitím kyseliny hyalurónovej a protizápalových extraktov. Jej prístup je výživný, nie stripovací: “Je to problém, ak oslabujete kožnú bariéru. To je to, čo sa deje so všetkými týmito kyslými šupami. [Koža potrebuje] hydratačný, výživný a protizápalový prostriedok. Všetko ostatné je len bla, bla, bla. “

Teraz sa pozrite

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 13

map