Tajomstvo Mindy Kalingovej za to, že zostanete zdravý na ceste? Jej vankúš “Ask Dad”

Mindy Kaling má veľmi zaneprázdnený rozvrh: ako spisovateľ a hviezda Projekt Mindy, má veľa záberov na zavolanie. Takže, ako herečka zostane zdravá, keď je na ceste? Na červenom koberci v nedeľu v olympijských hrách v roku 2016 Kaling povedal Ryan Seacrestovi, že cestuje s vankúšom, ktorý hovorí: “Opýtajte sa otca.”

“Musím urobiť toľko rozhodnutí,” povedala. “Niekedy, keď je to ťažké emocionálne rozhodnutie a pozerám sa na vankúš a mám rád,” Ó, musel by som sa opýtať otca. “”

Inside Out hviezda určite urobila správny hovor s jej šaty Elizabeth Kennedy a zametanie vlaku na červenom koberci. Ohromujúca updo, červená spojka Prada, topánky Salvatore Ferragamo, kvapkajúca náušnice a zafírový prsteň od firmy Effy Jewelry dokončili úžasný vzhľad.

Tak ako dlho sa pripravovala, aby sa pripravila na veľkú noc? “Trvalo mi to asi 15 minút,” žartovala. “Nie, robil som to asi za 72 hodín. Ja som najvyššia osoba na svete. “

SÚVISIACE: Pozrite sa na hviezdy na 2016 Oscarov červený koberec

Všetka táto ťažká práca sa určite vyplatila!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − 92 =

map