Tajomstvo vlny Jennifer Aniston sa predáva na Walmart – a to je len 2 doláre

Nie je potrebné si objednať schôdzku v najdrahšom kaderníckom salóne vášho mesta, aby ste skopírovali vlny Jennifer Aniston. Podľa jej stylistky je produkt, ktorý potrebujete, k dispozícii vo vašom miestnom Walmarte. Ešte lepšie: stojí iba 2 doláre.

Bez srandy.

V príspevku Instagram za zákulisím V štýle, Anistonov dlhoročný stylista Chris McMillian odhalil, že použil Murrayovu Superior Hair Dressing Pomade na definovanie svojich voľných, roztrúsených vĺn. Okrem toho, že pridáva definíciu na vlny a ohyby, poskytuje tiež pôsobivé pozdržanie.

@benhassett I LOVE tento obrázok a vďaka @ juliavonboehm za váš úžasný štýl. To je ale deň!!! Čo strieľať. #dream #love #grateful Pokiaľ ide o vlasy. # natural # sebastian šľahačka. @dysonhair diffuser a dab Murray je pomade pomôcť definovať tieto vlny. #love #hair #obsessed a zvláštnu vďaku za @justinanderson za úžasnú farbu vo vlasoch Jensa. #teamwork ❤️

Príspevok zdieľaný spoločne s. (@Mrchrismcmillan)

Budete však chcieť tento plech používať šetrne. Rovnako ako McMillian povedal, budete potrebovať len malý dab. Pracujte cez ruky a potom jemne spustite prsty cez vlasy, aby ste definovali vlny a dali svojmu objemu trochu zvýšenie. 

McMillian tiež volal Sebastian Whipped Cream Mousse, 10 dolárový vzorec, ktorý dodáva lesk a vzdušný objem, a kultovú klasickú sušič vlasov Dyson, ktorá pomáha pri výrobe vlny. 

Všetky veci považujú za dosť pôsobivé, že môžete dosiahnuť perfektné vlny Anistonu na pláži len s tromi produktmi – najmä keď je to najdôležitejšie. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map