Takže Cameron Diaz odišiel z konania po všetkom

Keď sa objavili správy, že Cameron Diaz odišiel konať vo veku 45 rokov, internet sa rozpadol. Fanúšikovia boli naštvaní, ľudia nahrali dlhé vlákna Twitter, ktoré kričali “prečo”, a niektorí poukazujú na to, že Diaz vo filme od roku 2014 Annie. Títo nadšenci Diazu dýchali kolektívny úľavu, keď pôvodca povesti – Selma Blair, zo všetkých ľudí – spätne zdôvodnil svoj komentár. Ale ukázalo sa, že to bola pravda prvýkrát, a Diaz to objasnilo samo. 

V rozhovore pre Zábava Weekly spolu s Blair a Christina Applegate, Diaz začal hovoriť o pokračovaní Najsladšia vec, a práve keď upustila správy.

Cameron Diaz lead
Karwai Tang

“Ja som úplne nadol, som taktiež v polceste, a ja som skutočne odišiel do dôchodku, preto by som rád videl dámy,” povedal Diaz.

Nie je to jediná. Applegate tiež oslovila svoju neprítomnosť z pozornosti. 

“Ja doslova nerobím ani nič, som napoly dôchodca, ja som dlhé roky nepracoval,” povedala Applegate. “Ja som mama, to je to, čo robíme. Takže som okolo, človeče.” 

Slovo Diazovo opustenie sa najprv objavilo v rozhovore pre Blaira.

“Mal som obed s Cameronom druhý deň. Spomínali sme na film [Najsladšia vec]. Chcel by som pokračovať, ale Cameron odišiel z herectva, “povedal Blair. “Je to ako,” skončil som. “

SÚVISIACE: Adele, JLaw a Cameron Diaz urobili silné vyhlásenie v marci žien

“Myslím, že už nemusí robiť žiadne ďalšie filmy,” dodala. “Má dosť skvelý život; Neviem, čo by bolo potrebné, aby si ju priviedla späť. Je šťastná “

Nakoniec, Blair zmenila svoju melódiu a nazvala ju vtipom, ale aj keď Diazovo vyhlásenie je tiež vtipné a bezstarostné, dáva jasnosť. 

Prsty prešli, že a Najsladšia vec pokračovanie pokračuje. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map