Takže ste použili príliš veľa produktu na vlasy – teraz čo?

Stáva sa to aj v tých najodľahlejších vlasoch: škvrna výrobku sa náhodou zmení na škvrnu a necháva váš účes zničený. Ale len preto, že ste prežili, to neznamená, že musíte začať od začiatku. Tu sú tri produkty, ktoré sú najviac náchylné na predávkovanie, a odborné rady, ako ich opraviť:

Suchý šampón

Spoľahnite sa na nárazy z fúkacej sušičky, aby ste pomohli vytiahnuť prášok z vlasov. “Začnite pri koreni a potom si prečistite vlasovú šachtu, zatiaľ čo pomocou prstov zdvihnite a pretrepávajte pramene, aby sa prášok mohol rozptýliť,” hovorí kaderník Nathaniel Hawkins. Vyskúšajte tento výber Best Beauty Buys od spoločnosti Conair ($ 35; target.com).

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Vaše najväčšie problémy s vlasmi, vyriešené

lak na vlasy

Je ľahké dostať spúšť šťastný a ísť z “mäkkého držať” na “helmu hlavu.” Zbavte sa vlažných prameňov jemným štetcom pomocou kefy štetín (milujeme Mason Pearson’s popular brush, $ 205, neimanmarcus.com). “Štetiny prichádzajú do kontaktu s vlasovým hriadeľom a okraj vyhladí kutikulárnu hmotu a uchopí a rozbije častice vlasového spreja,” hovorí Hawkins.

032315-vlasy-tools-embed.jpg
Time Inc. Digitálne štúdiá

sérum

Najskôr najprv: umyte ruky mydlom a vodou, aby ste odstránili zvyšky zvyšku. Využívajte vlastnosti zlepšujúce lesk v sére a posuňte ploché železo (ako je ten od Harryho Josh, $ 250, dermstore.com) cez prameň a vytvorte super elegantný povrch. “Silikóny, ktoré sa nachádzajú vo väčšine sér, sú teplo-priateľské,” hovorí Hawkins. “Ploché železo pomôže zmierniť vzhľad séra a vytvorí lesklý vzhľad.” Ak je ešte trochu príliš mastný, stlačte absorpčnú papierovú utierku proti prameňom.

FOTOGRAFIE: 8 spôsobov, ako smrekovať svoj koníček Hra na jar

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 4 =

map