Takže to je dôvod, prečo Steve Jobs nosil každodennú vyrážku

Opýtajte sa niekoho, čo Steve Jobs rád nosil. Spoluzakladateľ Apple je nezmazateľne spojený s jeho čiernym falošným rolákom – a teraz sa môžete dostať do podivuhodného vzhľadu. 

Podľa Bloomberg prenasledovanie, Miyake odišiel z práce v roku 2011, ale práve vtedy spoločnosť opustila novú, podobnú položku, ktorú si budúci mesiac nazval Semi-Dull T. Položka 270, bavlna a poly nie je presne ako ste zvykli vidieť na každom iPhone – aktualizácia oznámenia – ale je to blízko. Nový kus bude trochu štíhlejší v siluetách a bude mať vyššie ramená. Ale stále si myslíme, že to urobí pre pekný génius jednotný.

A keď hovoríme o uniformách, je tu fascinujúci príbeh za rozhodnutím Jobovu, že každý z jeho kláštorov Issey Miyake je najvyššie. single.day. Usadzuj sa na príbeh! 

Začiatkom 80. rokov, Bloomberg Pursuits hovorí, že Jobs prešiel do sídla spoločnosti Sony Corp. v Japonsku. Zatiaľ čo si všimol, že všetci jeho zamestnanci – od veľkého šéfa až po továreň – mali rovnaké modro-biele pracovné bundy.

SÚVISIACE: Steve Jobs slávny Black Turtleneck je pre aukciu

Spoločnosť Sony mala svoje oblečenie od svojho založenia v roku 1946. Potom bola vojna roztrhnutá krajina, Japonsko čelilo finančnej kríze a väčšina jej obyvateľov nemala prostriedky na leštené skrine. Takže uniforma mala poskytnúť zamestnancom profesionálny vzhľad a pomôcť im spojiť ako tím. V čase, keď Jobs navštívil Sony, usporiadal Miyake, aby navrhol novú uniformu.

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť o #Normcore

Inšpirovaný, Jobs požiadal Miyake, aby navrhol prototypovú vestu pre všetkých zamestnancov spoločnosti Apple. Ale keď magnát predstavil myšlienku späť v údolí, tak sa dostal z pódia. To však neznamená, že Jobs sám nemohol nasledovať jeho blaženosť. Nakoniec zadával z Miyake 100 čiernych rolákov a spáral ich so svojimi Leviho džínsy a teniskami New Balance na dennej báze. Všetci krupobitie OG #normcore. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − 41 =

map