Takže toto je to, čo H & M Fashion Show vyzerá!

H & M je skutočne nezastaviteľná! Po cenovo dostupnej značke každý vie a miluje Lana Del Reyovú na kampaň na jeseň 2012, presvedčil Davida Beckhama, aby modeloval vo svojich skivách a oblečený Michelle Williams, Ginnifer Goodwin a naposledy Helen Hunt (na Oscaroch, nie menej! ), Značka prekročila svoj rámec, aby včera prezentovala svoju prvú módnu prehliadku v Parížskom módnom týždni, na ktorej sa zúčastnili aj Ashley Olsen, Emma Roberts a Chloe Moretz. “Som veľmi nadšený, že tu hneď som bol,” povedal Moretz. “Myslím si, že H & M, ktorá sa v Parížskom módnom týždni podujala, prináša H & M úplne nové svetlo.” A Roberts dodal: “Nosím to po celý čas, je tak ľahko nositeľný a ľahko sa mieša.” Prehliadka bola tak cool. ” Prehliadka tiež slúžila ako účel: dávať fanúšikom pohľad na to, čo očakávať v obchodoch na jeseň, vrátane šatov na mieru, hrubých pletených sveterov, topánok cez kolená a dokonca aj voľných čiernych šatov, aké sme mohli vidieť v Olsene na sebe jej ďalšou veľkou udalosťou. Takže by si tyhle kusy H & M nosila budúcu sezónu?

Okrem toho vidíme viac hviezd, ktoré sme zistili na Fashion Week!

ĎALŠIE: • Helen Hunt v H & M na Oscars and more! • Michelle Williams v H & M v BAFTAs • Za scénami na Milánskom týždni módy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 3 =

map