Takže toto je to, čo Rihanna vyzerá ako s tyrkysovými vlasmi

 

Videli sme v minulosti Rihannu rockové dúhové farby vlasov, ale to je úplne nový odtieň pre speváka. Včera 29-rok-starý “práca” pieseň stvárnil docela vyhlásenie, zatiaľ čo v Barbadose, ako si vzbudil pútavý tyrkysové vlasy.

Rihanna bola obrazom zdravej štýlovej dokonalosti, keď strávila noc na festivalu Crop Over Summer, každoročnej akcii v Barbadose, ktorú spevák zriedka chýba. Okrem svojich modrých textírovaných vlasov a zodpovedajúcich nechtov nosila denimovú bundu Louis Vuitton nad krátkymi džínsovými krátkymi šortkami. Spárovala džínový dizajn s bielou čiapkou Balenciaga, čiernymi bojovými topánkami a slnečnými okuliarmi s čírymi okrajmi – iba RiRi môže vytiahnuť slnečné okuliare v noci!

crawpova. ’17

Príspevok zdieľaný badgalriri (@ badgalriri)

Speváčka z diamantov zverejnila video z jej noci, ukazujúc jej jasné vlasy pomocou filmu Snapchat. V klipu ona a priateľ spievajú spolu s hudbou, ktorá sa otáča v pozadí. RiRi označil obrázok ako “keď ste pripravený na plodinu vajec”.

keď si rýchlo pripravený na pestovanie vajíčok “

Príspevok zdieľaný badgalriri (@ badgalriri)

SÚVISIACE: Rihanna práve odhalila dátum vydania pre krásu Fenty

Vieme, čo si všetci myslíte, ale: Bude popová ikona dávať bežnú bejeweled bikiny pre sprievod Kadooment Day v pondelok? Môžeme len čakať a vidieť!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 7 =

map