Tallulah Willis Demos Ako sa obliekať na pád, keď teplota ešte neklesla

Keď kalendár hovorí na jeseň, ale teplomer načítava v lete, môže byť ťažké zistiť, ako sa obliecť na počasie. Našťastie, Tallulah Willis je tu s ponaučením pri vychystávaní perfektného pádu, bez vyplachovacích guliek.

22-ročná dcéra Demi Mooreovej a Bruce Willisovej vystúpila v utorok v Beverly Hills v Kalifornii v tichom kvetinovom mini perfektnom na jeseň. Vrstvené na bielom tričku a spárované s hnedou kožou nízkych topánok, šaty boli šikovnou voľbou pre teplý začiatok jesene. Willis pridal na okrúhle slnko a dlhé popruh šedé rameno taška pre hlavný chladný faktor.

Nie je to jediný čas, keď slávna dcéra ukázala svoj štýl: Willis nedávno spolupracoval s plánovaným rodičovstvom, aby vytvoril limitovanú edíciu “Yours Not Ours”. Hviezda v utorok ohlásila s pýchou a vzrušením, že košeľu oficiálne vypredali. “Od najhlbšej a najdôvernejšej časti sa chcem poďakovať všetkým, ktorí sa podieľajú na krásnom procese, aby to pomohlo,” povedala na Instagram.

s helluva lotta hrdosť a vzrušenie môžem povedať, že dnes sme oficiálne vypredané z “nie je váš” odpališť! Od najhlbšej a najdôvernejšej časti sa chcem poďakovať všetkým, ktorí sa podieľajú na krásnom procese, aby to pomohlo. Ďakujem vám, že ste prišli s týmto konceptom a boli na mojej strane, naše silné ženy, ktoré odvážne a výstižne zdieľali svoje príbehy, publikovali @wmag a @lennyletter na šírenie slova, každý, kto si kúpil jeden a @ plánoval rodičovstvo pre povolenie nás byť spojencami. To je veľký problém a moje srdce to cíti.

Fotografie zverejnenej tallulah (mladistvý Slimelord) (@buuski) na

Súvisiace: Táto Throwback Foto Demi Moore a Rumer Willis bude váš deň

Majte hojdanie, Tallulah!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 + = 24

map