Tallulah Willis ukazuje svoje tónované telo bikín počas sesterských dní

Tallulah Willis a jej sestra Scout majú výbuch v New Yorku … len sa pozrite na ich Instagrams. Bruce Willisová a dcéry Demi Mooreovej vyzerali, akoby predstavovali reklamu, keďže sa vo veľkom jablone vyzdvihli vo svojom tónovanom postoji vo fotografii Tallulah vo štvrtok vo štvrtok.

“Roztomilí chlapci z NY, ktorí sme pre teba prichádzali … ale doslova, kde sa nachádzate?” Tallulah načrtol chybu, ktorá ukázala duo pred autobusom v New Yorku a Tallulah sa opieral o chrbát a ohýbal jej abs v kostkovanom bikini top a tan tanec manšestrov a Scout vyzerajú rovnako ako ich mama, keď jej palice vlasy a klenutý chrbát v ponorné, orezané vrchol a rolované-up džínsy.

roztomilé chlapci z NY prichádzame za teba …. ale doslova, kde si ty ?

Fotografie zverejnenej tallulah (mladistvý Slimelord) (@buuski) na

Tallulah takisto zdieľal bližšie za sebou, že sa bili v letnom horúčku v hornom bikinách a kombi v páse s vysokým pásom a dychali do kamery, keď stál vedľa bicyklového stojana plného bicyklov Citi a popíjal ľadový nápoj. “Mokré ryby v mori (ty),” napísala vedľa neho.

mokré ryby v mori (ty)

Fotografie zverejnenej tallulah (mladistvý Slimelord) (@buuski) na

SÚVISIACE: Tallulah Willis oslavuje svoje narodeniny Spievajúci karaoke s Demi Moore a sestrami

Bolo to samozrejme viac zábavy, keď sa Scout zdieľal chvost svojej sestry, ležiacu v drobných ružových bikinách, odtieňoch a baseballovej čiapke s nápisom “bezpečnosť”, ležiacich na sviežej, trávnatom dvore. “A tu @ buuski ukazuje, ako sa kúpať ako dieťa,” napísal skaut po boku.

A tu @ buuski ukazuje, ako sa kúpať ako dieťa.

Fotografie zverejnená spoločnosťou Scout laRue Willis (@scoutlaruewillis)

Je jasné, že si to dvaja dajú od svojej mamy.

keď nemôžete byť s papákom …. #freeslw #POOLPARTY #mymomsbodtho

Fotografie zverejnenej tallulah (mladistvý Slimelord) (@buuski) na

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map