Taraji P. Hensonová Kaderníčka zdieľa DIY pre jej “Urban Veronica Lake” Look

Ďalší deň, ďalšie báječné účes pre Taraji P. Hensona. Včera v noci sa ohromujúca hviezda spojila s Terrence Howardom, aby zaznamenala “Taraji a Terrenceho biele horúce sviatky” pre FOX, a ona urobila čeľuste kvapkať s krásne štylizovanými vlasmi. Boli sme túži, aby sme zaznamenali detaily o bezchybnej práci, a jej profesionál pre večer, Cesar Ramirez, zdieľal všetky.

Ramirez povedal, že zmätený pohľad bol “mestské jazero Veronica inšpirované”. Hlboká bočná časť bola vytvorená na odrezanie jednej strany pre pásy a neexistoval špecifický vzor na vytvorenie vzhľadu. Ramirez odhalil, že “vaše preplátky môžu byť vytvorené v ľubovoľnom štýle, ktorý uprednostňujete.” Namiesto splietania až na zadnú časť krku sa Hensonove cikcakové stuhy zastavili tesne za ucho.

súvisiace: ríšeManicurist zdieľa Ako sa DIY Cookie Lyon Blingy manikúru

V prípade brušných vlasov odborník na vlasy navrhuje najprv aplikáciu Mizani Thermostrength Heat Protecting Serum ($ 23; ulta.com) na vlhké vlasy, “na ochranu pred rozbitím a hladkú povrchovú úpravu”. Potom vysušte malé časti s okrúhlou kefou, aby ste pomohli zvýšiť objem. “Akonáhle sú vlasy úplne suché, zabaľte a otočte náhodné malé úseky okolo širokou hlaveň curling hůlka, vytvoriť textúru.”

Po jemnom šmurovacom šmýkaní s kamienkovým štetcom odporúča Ramirez zamykanie v tejto ľahko sexy textúre tým, že “uchopí váš obľúbený textúrový sprej, potriasť hlavou hore nohami a postriekať z koreňov na konce ľahko.” Dokončite vzhľad úpravou prameňov, aby perfektne padali okolo vašej tváre à la Henson.

“Nezabudnite nechať vlasy vyzerajúce trochu rozcuchané a kusy pre zábavný, sexy vzhľad.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − 65 =

map