Target Cyber ​​pondelok Predaj je určite stojí za čakanie

Zabudnite na Black Friday. Ak naozaj chcete ušetriť, najlepšie ponuky sa dejú v Cyber ​​pondelok. Cieľ nás všetkých zaobchádza s neuveriteľnými 15% zo všetkých nákupov (áno, všetko) počas 24 hodín. Ale akonáhle bude deň nad tým, zľavy sa budú aj naďalej udržiavať v skutočnosti Target hostí celú týždeň Cyber, takže pokračujte a začiarknite túto stránku.

cielenému Cartwheel Program
Smith Collection / Gado / Getty

Každý deň v týždni bude obsahovať inú kategóriu obchodov. V utorok budú ceny kúpeľa a posteľnej bielizne znížené o 40%. Ak ste milovník krásy, počkajte na stredu, aby ste dostali 10 dolárov z nákupu 30 dolárov na kozmetiku. Módne dievčatá, štvrtok je váš deň. Obuv a topánky pre celú rodinu získa 30-percentnú zľavu. Chcete nahrávať nejakú novú elektroniku? Piatok je deň, počas ktorého sa môžete pozrieť na tajné zľavy v celej kategórii. A tento týždeň sa v sobotu uzavrie 30% zľava na nábytok a koberčeky.

SÚVISIACE VIDEA: Chip a Joanna Gaines majú domáci dekorácie na cieľ

 

Zostaňte naladení na webovú stránku spoločnosti Target, aby ste získali viac informácií počas celého týždňa. A pripravte si tieto kreditné karty.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 + = 70

map