Táto fotka Selena Gomez jesť pizzu v prichádzajúcich šaty je všetko

Selena Gomez môže mať viac ako 108 miliónov nasledovníkov na Instagram, ale chce, aby všetci vedeli, že je to len vaša priemerná pizza milujúca dievča.

Hviezda dnes odvezla do spoločnosti Instagram, aby sa podelila o úžasnú fotografiu seba, ktorá sa zacvakla na plátky v zákulisí, a spoiler upozorňuje – vyzerá ohromujúco. V snap, ktorý bol prijatý na BBC deťom v tísni udalosť späť v roku 2015, 24-rok-stará krása vtiahne úžasné hlboké šarlátové šaty, ktoré sa vyznačujú hlbokým výstrihom, vysokým štrbinou na nohe a zodpovedajúcou šálou okolo krku. Jej asistentka, Theresa Marie Mingus, chodí vedľa nej a nesie krabicu naplnenú zvyškom pizze.

Milujem ťa @ tmarie247

Fotografie zverejnenej Selene Gomez (@ selenagomez)

VIDEO: Selena Gomez sa stane novou tvárou trénera

 

A zdá sa, že spevák môže mať skutočnú lásku k talianskej kuchyni. Momentálne je na romantickom úteku do Talianska s jej poviedkou Beau The Weeknd, kde boli spozorované jedlá v reštaurácii Trattoria Borgo Antico vo Florencii.

SOUVISLOSTI: Selena Gomez a Weekend “Pozrite sa veľmi šťastne” na Date Night s priateľmi

Milujeme Gomeza za to, že ho stále udržiavame.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 3 =

map