Táto hra z trónových tónov je ešte viac ničivá pri nastavení na Titanic hudbu

Výstraha: Tento príspevok obsahuje spoilery pre sezónu 7 z Hra o tróny.

Nedeľná epizóda Hra o tróny, “Za stenou”, bolo dostatočne srdcervúce, ale jeden pútavý používateľ služby Twitter našiel spôsob, ako zničiť smrti draka ešte viac: nastavením na najdramatickejšiu skladbu gigantický, Celine Dion je “Moje srdce bude pokračovať.”

TK
Zdvorilosť HBO

Vážne, aj keď ste nepokryli smrť Viserionu prvýkrát, tento klip vás bude plakať. Je to strašidelné, ako veľmi dobre zapadajú vysoké noty s prvým zásahom draka s ľadovým oštěpom nočného kráľa a jeho zostúpením pod vodou. Je to skoro tak, ako to naplánovali.

Vražedná smrť nebola jediným momentom zo šiestej epizódy, ktorá dala fanúšikom gigantický vlny. Keď prišiel Jonov strýko Benjen, aby ho zachránil pred takmer definitívnou smrťou v rukách Wights, vzdálil sa koňa pre Jona a prinútil ho, aby išiel rovno do Eastwatchu a nechal Benjena za sebou. Zatiaľ čo akcia Cold Hands bola hrdinská, prinútila fanúšikov, aby sa pýtali, či tam naozaj nie je priestor pre oboch koní, rovnako ako tam bol naprosto miestnosť pre Jack na Roseovej palube v gigantický.

súvisiace: Hra o tróny Riaditeľ hovorí, že by ste sa nemali obávať o týchto časových otázkach

Hrdinovia budú hrdinami.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 2 = 3

map