Táto kolekcia nového domáceho dekorácie je už módne-dievča schválené

Pred niekoľkými mesiacmi sa jeden z našich najobľúbenejších blogerov Something Navy spojil s Treasure & Bond, aby vytvoril elegantnú kolekciu odevov, ktorá sa takmer okamžite vypredala. Treasure & Bond nám teraz dáva ďalšiu výnimočnú premiéru. Tentokrát v oddelení domácej výzdoby.

Prvýkrát si môžete vyzdvihnúť svoj byt s elegantnými vankúšmi a posteľnou bielizňou od Treasure & Bond. Premýšľajte o zbierke ako o všetkom, čo potrebujete na to, aby sa Váš Instagram dosiahol hodný. Spoločnosť Treasure & Bond tiež vytvorila zdobené kuchynské náčinie – ako umelé syrové dosky a servírovacie misy. Rovnako ako kolégium Something Navy, môžete očakávať, že tieto kúsky budú aj naďalej rýchlo, pretože ceny sú super cenovo dostupné, od 45 do 200 USD.

VIDEO: Vezmite si pozor na Obamov dom Kalorámu

 

Dobrá správa tu nekončí. Spoločnosť Treasure & Bond sa spojila so spoločnosťou WE Charity, organizáciou, ktorá umožňuje vzdelávanie študentov v Amerike a Kanade. A štýlová značka daruje 2,5% čistého predaja priamo skupine tvorcov zmien. Ako môže dievča povedať nie k nákupu, ktorý dáva späť? Teraz ideme na Nordstrom, aby sme sa zapojili aj do našich domovov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − = 20

map