Táto módna značka robí high-end, luxusné Hijabs

Puberty sú nepríjemné pre takmer každého teenagera. Ako mladá dievčina, ktorá vyrástla na predmestí Detroitu, Melanie Elturk si všimla, že hijabovia sa stávajú problémom v jej komunite “nielen pre dievčatá, ktoré ju už nosili a snažili sa ju udržať, ale pre dievčatá,nenájdete ho a nemala by ste si to túžiť, “povedala.” Vtedy neexistovali skutočné módne vietnamské vplyvy, ktoré by sa dali inšpirovať. “Rýchly pokrok v roku 2010 a spustenie bývalého obhajcu občianskych práv Haute Hijab, e-commerce stránka a komunitný zdroj, ktorý predáva vysoko kvalitné hijabs pre ženy.V súčasnej dobe sa táto značka prepadá do úplne novej kategórie s kolekciou luxusných hijabov, vhodne nazývaných Luxury Collection.Zabrali sme s Elturkom hovoriť o svojej novej línii, stigmách voči moslimským ženám a jej konečnom cieli pre značku.

Aký bol impulz pre vytvorenie novej línie? Vyskytla sa skutočná potreba formálnych možností hidžábu. Keď sa odrážam späť v tých najzábavnejších okamihoch môjho života – moja maturitná škola, moja angažovanosť a hlavne moja svadba – nemal som vhodné formálne nápady na hidžáb, ktoré zodpovedali mojej výbave (doslova som sa zarazila, keď sa pozrela na moju angažovanosť fotografií – čo som premýšľal s tým polyšifónom?). Dali sme toľko času a úsilia do nášho skutočného oblečenia, ale kvôli nedostatku možností – náš hidžáb sa často stáva nápadom. Ako taká sme sa rozhodli vytvoriť novú kategóriu v priestore hidžábu s luxusnou linkou pre mimoriadne chvíle v živote ženy.

Už ste niekedy čelili stigme za to, že nosíte hidžáb? Podľa mojich vedomostí a ak som to urobil, došlo bez toho, aby som vedel. Ak by som nikdy nebol prijatý alebo prešiel kvôli môjmu hidžábovi – je to stále víťazstvo. Chcem pracovať a zaoberať sa ľuďmi, ktorí súhlasia s mojou voľbou nosiť hidžáb. Byť schopný odstrániť neznášajúcich ľudí a takmer seba-výber tých, s ktorými pracujem a spolupracujem, je požehnaním v mojej mysli.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: IMG Znamená svoj prvý Hijab-nosný model, Halima Adem

Haute Hijab
JOSEPH CHEN

Čo by ste povedali ľuďom, ktorí si myslia, že hidžáb znamenajú ženy, sú submisívni alebo horší ako muži? Naša viera je veľmi jasná, pokiaľ ide o hidžáb: moslimské ženy majú tradíciu nosenia šatky od kresťanských a židovských žien pred nami, aby boli uznané za ženy viery. Nohy nenosím, lebo mi to povedal človek – je to voľba, ktorú som si urobil z oddanosti svojej viere a je to voľba, ktorá ma mnohými spôsobmi vyzdvihla. Nosenie hidžábu mi umožňuje privatizovať svoju sexualitu a dáva mi kontrolu nad mojím telom.

Kto je váš ideálny zákazník? Žena, ktorá je presvedčená, pohodlná vo svojej vlastnej koži a vie, kto je. Ona je nespochybniteľná vo svojej viere a miluje, aby mala po celú dobu dobre oblečený.

Máte obľúbenú skladbu? Určite nebeský strieborný hidžáb. Je to korunovačný klenot našej zbierky s vlastnou krištáľovou aplikáciou, ktorá bola skutočnou prácou lásky k vytvoreniu. Cíti sa ako najviac kráľovské a majestátne zo všetkého, čo sme vytvorili – videl som, ako Grace Kelly zdobí tento kúsok alebo v súčasnosti Sheika Mozah z Kataru.

SÚVISIACE: Barbie nosí prvýkrát hidžáb ako olympijský fenár Ibtihaj Muhammad

Haute Hijab
JOSEPH CHEN

Čo je najdôležitejšia vec, ktorú ste sa naučili pri vytváraní tejto zbierky? Rešpektovanie ručne vyrobeného luxusného tovaru. Teraz chápem, z prvej ruky, prečo luxusné módne domy cenia určité kusy tak, ako to robia. Najlepšie v triede tkaniny sú veľmi drahé, rovnako ako špičkové remeslo. Keď sme začali navrhovať túto zbierku, dúfali sme, že ich budeme ceniť v rozpätí 100 až 150 USD. Nototototot notkyot not τη τη notot notkyot τη notot τηot τη τη τη τη not τη τη notky notot τη not notky not notot τη τη τηotkyotkykyot of nototot notot notky τη τηot τη τη not notky τη nototky τηotky not not not notot notky τηot τη τη τηot not not nototot τη not not τη notot not not τη not τη τη not nototot not not notkyotot notky τη not notot notot τη τη τηky Namiesto toho sme sa rozhodli pre najlepšie materiály a najlepšie spracovanie a museli zvýšiť cenu. Bol som trochu nervózny, pretože na týchto trhoch v súčasnosti na trhu neexistuje žiadny hidžáb, ale potom znovu vytvárame úplne novú kategóriu v tomto priestore, takže prečo ich neučiniť najvyšším luxusom?

Aký je dlhodobý cieľ značky?? Normalizácia hidžábu v hlavnom prúde spoločnosti na západe je určite niečo, čo chceme dosiahnuť s našou značkou. Not τη not notot τηot not τη τηky τηky notkyotkyot notkyot τη τηotot τη not τηotototot not nototot τηkyot τηkyotot nototot τηkyot τηototkyot τη τη not τη not not τη τη not? Τηkyky τη τηotkyky τη τη not τηot not nototky not notot τη not not not notot τη τη notot τηot τη notkykyototkyky not τηotot τη τηot not not youototky τη not τηkyky τη τηototototototkykykyky τηky τηkyot τηotot τηkyot τηkyky not notkyot τη τη τη not not not τη not Inšpirovanie sebadôvery v ženy, ktoré nosia hidžáb, normalizáciou hidžábu je veľmi dôležitou súčasťou práce, ktorú robíme.

Tento rozhovor bol upravený a skrátený.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map