Táto nevesta robil bežiaci tanec Beyoncé Dance Rutine na jej svadbe

V minulosti sme videli veľa úžasných svadobných vystúpení od svadieb a ženíchov, ale toto skutočne vezme svadobný koláč. Melissa Molinaro práve vydala tanečnú rutinu, že aj samotná Beyoncé bude musieť tlieskať – vážne, pripraviť sa na to, aby bola ucpaná.

Predtým, než sa dostaneme do veľkej prehliadky, spomína, že Molinaro je multihyphenátová speváčka, herečka, tanečnica, choreografka, dizajnérka a modelka vo svojej domovskej krajine Kanady, takže uvedenie na show je trochu to, čo robí pre žiť. V skutočnosti by ste si mohli zapamätať tento gal Vytváranie kapely 3 alebo Med 2.

SÚVISIACE: Tento pár odhodil svoje svadobné plány na cestovanie sveta namiesto toho

Molinaro mala na sebe nádherné svadobné šaty na dĺžku, aby sa oženila s Bryanom Kowalskim, ale na ich recepcii ju zaplatila za veľký výkon. Neskutočná nevesta a jej družičky vstúpili do oveľa kratšieho bieleho trika pre rutinné zachytenie priateľa na Insta.

Moje dievča @melissamolinaro ����Prijímanie jej nového manžela SHOWS �� Posledná noc! Mali ste takú krásnu svadbu! Tak šťastný, aby ste si ako môj najlepší priateľ ❤️ #love #weddinggoals

Video, ktoré vyslal Patrick Ta (@patrickta)

Časť 2 @melissamolinaro @ antiandance #weddinggoals #letmeupgradeya

Video, ktoré vyslal Patrick Ta (@patrickta)

Je fascinujúce vidieť, ako Molinaro flip jej vlasy, rovnako ako Beyoncé na “Upgrade U” a byť tak v synchronizácii s jej záložné tanečníci na tomto bielom tanečnom tanečnom parkete – ale možno by ste sa zaujímali, ako Kowalski reagoval na túto liečbu od svojej lásky.

SPRIEVODCA: Tento Pretty Cake je doslova vyrobený s Rosé Champagne

No, v samostatnom videu – to je zverejnené The Shade Room – vidíme, že Kowalski reaguje na iný výkon. Tentoraz Molinaro a jej družičky dostanú svoju drážku na “4Ever” od Lil Mo. Reakcia ženícha? Bezcenné, samozrejme.

#PressPlay: Okaaay #MelissaMolinaro! Teraz takto robíte svadobný tanec pre svojho muža ������via: @iamtanishathomas

Video vyslané miestnosťou Shade (@ theshaderoom)

Molinaro nemusí byť v skutočnosti byť Kráľovná Bey, ale chceli by sme povedať, že sa dostala do kráľovského dvora.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 5

map